Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button
Read full story «BXBstudio»

BXBstudio

Interdyscyplinarna pracownia projektowa BXBstudio założona w grudniu 2009 roku podejmują twórcze wyzwania z zakresu urbanistyki, architektury, sztuki, designu, grafiki oraz publicystyki. W swojej działalności projektowej czerpią inspirację z rodzimych tradycji m.in. stylu zakopiańskiego, drewnianej architektury sakralnej – kościółków zrębowych, odwołują się do bogatej polskiej kultury, przetwarzając historyczne motywy w nowoczesny współczesny design.

Read full story «rs+ architekci»

rs+ architekci

Autorska pracownia projektowa RS+ została założona w 2001 roku. Założycielem i głównym projektantem jest architekt Robert Skitek, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej.

Read full story «Banach Architekci»

Banach Architekci

Wierzymy, że architektura jest oprawą ludzkiego ruchu. Współczesna mobilność daje nam nieograniczone możliwości do działania. Dla nas więc, życie to ciąg różnorodnych aktywności, który kreatywnie przedstawiamy w formie budynków.

Read full story «ZUP-A»

ZUP-A

ZUP-A czyli Zakład Usług Projektowo-Architektonicznych to zespół projektantów poszukujący zawsze wyjątkowych rozwiązań. Estetyka zmienia się z biegiem czasu dlatego wierzą, że idea dobrze odpowiadająca na zadany problem pozostanie zawsze aktualna niezależnie od panującej mody.

Read full story «ZONA Architekci»

ZONA Architekci

To architekci i zajmujący się projektami z zakresu architektury, architektury wnętrz, wzornictwa oraz urbanistyki. Wykonują pełnobranżowe dokumentacje techniczne.

Read full story «Z3Z Architekci»

Z3Z Architekci

Pracownię Z3Z ARCHITEKCI tworzy grupa projektantów wywodzących się z różnych części Polski, korzystających z doświadczeń różnych szkół architektury. KierujĄ się założeniem, że każdy nowy projekt to nowe wyzwanie i szansa na stworzenie czegoś nowego, niepowtarzalnego. Czegoś co przyniesie zawodową satysfakcję i rozwinie architektoniczną pasję.

Read full story «TTAT»

TTAT

Pracownia architektoniczna TTAT została założona przez architektów Magdalenę Tokarską i Piotra Tokarskiego w 2010 roku w Katowicach. Ich współpraca zaczęła się w 2005 roku na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Nazwę biura tworzą cztery pierwsze litery słów określające jego założycieli, dyscyplinę w jakiej działają i ludzi, którzy tworzą ich pracownię (TOKARSKI TOKARSKA ARCHITECTURE TEAM).…

Read full story «Trzop Architekci»

Trzop Architekci

Trzop Architekci to pracownia architektoniczna założona w 2007 roku przez Bartosza Trzopa. Tworzy ją zespół kilkunastu architektów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu powierzchni biurowych i użyteczności publicznej. Projektowanie jest ich pasją, a celem jest uszycie na miarę funkcjonalnej i estetycznej przestrzeni dopasowanej idealnie do potrzeb klienta; biura, które oddaje filozofie i wartości firmy. Oferują zatem…