Read full story «Justyna Burzynski – BERLINSKO»

Justyna Burzynski – BERLINSKO

Autorka polskiego bloga z Berlina – BERLINSKO. W swoich artykułach zahacza o tematy związane m.in. z życiem na emigracji, polską społecznością w Berlinie, berlińską sceną i kulturą klubową, muzyką techno.

Igoronco (Szymon Woźniak)

Publicysta współpracujący z Tygodnikiem Solidarność; raper (autor takich albumów jak: „Międzyczas”, „Na rapie EP”, „Za Długie, nie czytaj”); animator kultury klubowej; hejter.

Read full story «Mieszkanicznik od podszewki»

Mieszkanicznik od podszewki

Blog prowadzony przez Julię Burzyńską – Kaczyńską i Malwinę Żelazną, który jest poświęcony twórczym ludziom, nietypowym rozwiązaniom w aranżacji wnętrz, a także inwestycjom mieszkaniowym (www.mieszkanicznikodpodszewki.pl).

Read full story «Kamil Fejfer – Magazyn Porażka»

Kamil Fejfer – Magazyn Porażka

Założyciel internetowego Magazynu Porażka. Zawodowo zajmuje się analizą rynku pracy, wynagrodzeń i rozwarstwienia społeczno-ekonomicznego. Mówi jak jest. A jak jest, cóż, sami wiecie.

Read full story «Ludwik Waryński»

Ludwik Waryński

Człowiek z banknotu pracujący w reklamie dla wielu banknotów. Przedstawiciel 'polskiej klasy kreatywnej’, beneficjent klienckich budżetów, huba nadwiślańskiej reklamy.

Read full story «Roślinne Porady»

Roślinne Porady

Nazywam się Sebastian Kulis znany jako Roślinne Porady. Uczę ludzi jak uprawiać, przygotowywać i wykorzystywać rośliny. Zostałem laureatem nagrody Herbapol Esencja Natury, a w kwietniu 2017 wydałem swoją pierwszą książkę 'Roślinne Porady warzywa’.