Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Bauhaus inspiruje polskich designerów – fantastyczne kwietniki od Bujnie

Polska marka specjalizuje się w designie roślinnym.
.get_the_title().

Bujnie to polskie studio i manufaktura skupiająca się na projektach realizowanych w zgodzie z założeniami biophilic design, starających się ułatwić koegzystowanie człowieka z naturą na co dzień. Produkty sygnowane przez markę świetnie sprawdzają się w domu, biurze czy przestrzeni miejskiej. Ich estetyka nawiązuje do stylu Bauhaus odznaczającego się prostotą formy, funkcjonalnością i zamiłowaniem do geometrycznych kształtów.

Źródło: bujnie.pl
Źródło: bujnie.pl

Jednym z flagowych produktów marki są stojaki i kwietniki z kolekcji BonBon. Silnie nawiązujące do nurtu Bauhaus, ułatwiają włączenie zieleni do codziennego życia i przestrzeni, na których się ono rozgrywa. Proste struktury o geometrycznych kształtach są wykonane z twardej stali ciągnionej i świetnie sprawdzą się w każdego rodzaju wnętrzach urządzonych w różnych stylach.

Kwietniki dostępne są w formie stojaków, jak i wieszaków, umożliwiając włączenie roślin do aranżacji wnętrz w dowolnej formie.

Źródło: bujnie.pl
Źródło: bujnie.pl

Kolekcja BonBon zadebiutowała podczas zeszłorocznych targów designu Maison&Objet i została zaprezentowana w ramach instalacji Culture.pl.

Źródło: bujnie.pl

Tekst: AO

DESIGN