Czekacie na Święta? Zobaczcie przedsmak zimowej kolekcji IKEA

Dzięki zbliżającej się kolekcji IKEA przygotowania do Świąt możecie rozpocząć już w listopadzie.
.get_the_title().

Pogoda wciąż nas jeszcze rozpieszcza, ale już wkrótce z pewnością należy się spodziewać chłodnych listopadowych wieczorów. Są różne sposoby na to, aby odwrócić swoją uwagę od nieprzyjemnej aury – jednym z nich są przygotowania do Bożego Narodzenia.

Oprócz poszukiwania prezentów, którym obdarowani zostaną najbliżsi, warto także pomyśleć o gadżetach, które będą umilać nam świąteczny czas.

Już w listopadzie w sklepach IKEA pojawi się kolekcja VINTER, w której znajdzie się szeroka gama produktów pozwalających nie tylko zrelaksować podczas przedświątecznej gorączki, ale i dbających o konkretne potrzeby.

Nie istnieją żadne sztywne zasady, jeśli chodzi o świąteczne dekoracje. Chodzi przede wszystkim o to, by dobrze się bawić i docenić ten wyjątkowy czas spędzony z najbliższymi. Sami ustalcie własne reguły, spędzając święta waszych marzeń! – mówi Bea Szenfeld, która zaprojektowała część produktów z kolekcji VINTER. Dlatego w serii znajdą się gadżety, które zaspokoją różnorodne gusta.

W tym roku świąteczny dom według IKEA ma być przytulny, pełen nasyconych kolorów i pluszowych materiałów.

Nie ma chyba osoby, której świąteczny czas nie kojarzy się z choinkowymi lampkami i świeczkami, dlatego istotnym punktem bożonarodzeniowej kolekcji jest właśnie oświetlenie. IKEA przygotowała podświetlane wieńce, różnorodne lampy LED-owe, klosze w kształcie gwiazd, łańcuchy świetlne, a świeczniki – dzięki tym gadżetom nadchodząca zima rozbłyśnie ciepłym blaskiem. Z kolei tekstylia – poszewki na poduszki, pledy, narzuty, zestawy pościeli czy obrusy – pomogą we wprowadzeniu odświętnej atmosfery w dowolnym pomieszczeniu.

Marka nie zapomniała także o zastawie. Eleganckie patery, złote łyżeczki, dzbanki, kieliszki, kubki, kieliszki, miski i tace sprawią, że stół będzie wyglądać naprawdę wyjątkowo. Z kolei dzięki akcesoriom do pieczenia i kuchennym gadżetom, także w kuchni będziemy mogli poczuć klimat Świąt. W kolekcji znajdą się również papiery do pakowania, pudełka na prezenty i wstążki, które nadadzą charakteru czekającym pod choinką prezentom.

W kolekcji VINTER jest też duży wybór sztucznych choinek, podobnie jak oryginalnych wiszących dekoracji – na przykład w kształcie grzyba czy królika – oraz klasycznych bombek. IKEA pamięta także o tym, że świąteczny czas to nie tylko atmosfera i prezenty, ale także jedzenie – dlatego przygotowała ciasto piernikowe, domek z piernika czy napój korzenny, które jeszcze bardziej uprzyjemnią Boże Narodzenie. To co, czekacie już na Święta?

Kolekcja VINTER dostępna będzie w sklepach IKEA od listopada.

DESIGN