Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Czekacie na Święta? Zobaczcie przedsmak zimowej kolekcji IKEA

Dzięki zbliżającej się kolekcji IKEA przygotowania do Świąt możecie rozpocząć już w listopadzie.
.get_the_title().

Pogoda wciąż nas jeszcze rozpieszcza, ale już wkrótce z pewnością należy się spodziewać chłodnych listopadowych wieczorów. Są różne sposoby na to, aby odwrócić swoją uwagę od nieprzyjemnej aury – jednym z nich są przygotowania do Bożego Narodzenia.

Oprócz poszukiwania prezentów, którym obdarowani zostaną najbliżsi, warto także pomyśleć o gadżetach, które będą umilać nam świąteczny czas.

Już w listopadzie w sklepach IKEA pojawi się kolekcja VINTER, w której znajdzie się szeroka gama produktów pozwalających nie tylko zrelaksować podczas przedświątecznej gorączki, ale i dbających o konkretne potrzeby.

Nie istnieją żadne sztywne zasady, jeśli chodzi o świąteczne dekoracje. Chodzi przede wszystkim o to, by dobrze się bawić i docenić ten wyjątkowy czas spędzony z najbliższymi. Sami ustalcie własne reguły, spędzając święta waszych marzeń! – mówi Bea Szenfeld, która zaprojektowała część produktów z kolekcji VINTER. Dlatego w serii znajdą się gadżety, które zaspokoją różnorodne gusta.

W tym roku świąteczny dom według IKEA ma być przytulny, pełen nasyconych kolorów i pluszowych materiałów.

Nie ma chyba osoby, której świąteczny czas nie kojarzy się z choinkowymi lampkami i świeczkami, dlatego istotnym punktem bożonarodzeniowej kolekcji jest właśnie oświetlenie. IKEA przygotowała podświetlane wieńce, różnorodne lampy LED-owe, klosze w kształcie gwiazd, łańcuchy świetlne, a świeczniki – dzięki tym gadżetom nadchodząca zima rozbłyśnie ciepłym blaskiem. Z kolei tekstylia – poszewki na poduszki, pledy, narzuty, zestawy pościeli czy obrusy – pomogą we wprowadzeniu odświętnej atmosfery w dowolnym pomieszczeniu.

Marka nie zapomniała także o zastawie. Eleganckie patery, złote łyżeczki, dzbanki, kieliszki, kubki, kieliszki, miski i tace sprawią, że stół będzie wyglądać naprawdę wyjątkowo. Z kolei dzięki akcesoriom do pieczenia i kuchennym gadżetom, także w kuchni będziemy mogli poczuć klimat Świąt. W kolekcji znajdą się również papiery do pakowania, pudełka na prezenty i wstążki, które nadadzą charakteru czekającym pod choinką prezentom.

W kolekcji VINTER jest też duży wybór sztucznych choinek, podobnie jak oryginalnych wiszących dekoracji – na przykład w kształcie grzyba czy królika – oraz klasycznych bombek. IKEA pamięta także o tym, że świąteczny czas to nie tylko atmosfera i prezenty, ale także jedzenie – dlatego przygotowała ciasto piernikowe, domek z piernika czy napój korzenny, które jeszcze bardziej uprzyjemnią Boże Narodzenie. To co, czekacie już na Święta?

Kolekcja VINTER dostępna będzie w sklepach IKEA od listopada.

DESIGN