Designerski robot-wibrator dla kobiet

Zjawiskowy, wygodny i satysfakcjonujący robot dla kobiet to duży krok technologiczny w świecie zabawek erotycznych.
.get_the_title().

Lora DiCarlo wraz ze swoim zespołem stworzyła Osé – pierwszego mikrorobota erotycznego dla kobiet, który dostarczy niesamowitych doznań i wrażeń bez użycia rąk. A wszystko to m.in. za sprawą biomimikry.

Gadżet naśladuje odczucie stymulacji, jakie może zapewnić inna osoba przy pomocy ust, języka czy palców.

Źródło: loradicarlo.com

Tak naprawdę Osé nie jest typowym wibratorem.

W tym przypadku zbędne jest wibrowanie i niekomfortowe brzęczenie.

Co ciekawe, produkt odpowiednio się wygina i dopasowuje do ciała właścicielki, przez co trafia do wszystkich właściwych miejsc.

Źródło: loradicarlo.com

Osé jest niczym utalentowany partner, który sprawia, że w tym samym momencie można osiągnąć orgazm łechtaczkowy, jak i pochwowy.

Ta piękna erotyczna zabawka stworzona jest z sylikonu medycznego, dlatego jest całkowicie bezpieczna dla ciała. Dzięki temu, że jest wodoodporna sprawdzi się idealnie również podczas kąpieli w wannie i pod prysznicem.

Źródło: loradicarlo.com

Przypomnijmy, że ten piękny mikrorobot stworzony specjalnie dla kobiet cieszył się sporym zainteresowaniem podczas tegorocznych targów technologicznych CES w Las Vegas.

Produkt wyróżniono nagrodą za innowacyjność w kategorii robotów i dronów. Jednak w ostatniej chwili organizatorzy CES wycofali prezentację Osé i zdyskwalifikowali Lorę DiCarlo.

Być może jury zachowało się zbyt pruderyjnie. Co ciekawe, zabawka nie budzi większych kontrowersji ani swoim kształtem, ani funkcjonowaniem. Lora DiCarlo nie ukrywa żalu. Przekonana jest, że decyzja organizatorów targów była przejawem seksizmu.

Tekst: MK

DESIGN