Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Dla tej polskiej marki pokochasz boks. Ich ochraniacze są jak elementy high fashion

Brand of the day: Uniq. Radek i Kamil Paczuscy stworzyli markę Uniq z miłości do sportu. To sprzęt stworzony dla ludzi ceniących użyteczność, estetykę i minimalizm.
.get_the_title().

Wywodzimy się ze sportu. Możemy różnie wyglądać, różnie myśleć i różnie wyprowadzać lewy prosty, ale w walce jesteśmy jedną drużyną. Nawet więcej: rodziną. To z myślą o niej stworzyliśmy markę Uniq. Najpierw kilkadziesiąt par rękawic dla zawodników klubu. Z czasem rodzina zaczęła rosnąć – tak opisują początki założyciele marki, Radek i Kamil Paczuscy.

Kolekcja Round 1: Day in, day out jest inspirowana ciężką pracą i treningami, porażkami i zwycięstwami. Założyciele marki zużyli wystarczająco dużo sprzętu, żeby wiedzieć, w czym można trenować bezpiecznie, ruszać się komfortowo i wyglądać dobrze.

Marka nie idzie na jakościowe kompromisy. Wszystkie elementy powstają w Tajlandii, wspomagane doświadczeniem i technologią marki Top King, której logo umieszczone jest obok loga Uniq.

’Day in, day out’. To zdanie jest jak ból mięśni – zostaje z Tobą po treningu. Determinację do ciężkiej pracy i stawiania czoła przeciwnikom zabieramy do domów, przenosząc sportowe wartości na codzienne życie. Do tej rundy przygotowywaliśmy się długo. Doświadczenia z treningów, podróży, walk i rozmów przełożyliśmy na tę kolekcję. Jesteśmy zawodnikami i trenerami, znamy temat z pierwszej ręki. 'Day in, day out’ oznacza, że żyjemy z tą samą pasją, z którą trenujemy. Jesteśmy w Twoim narożniku 24/7 – mówią założyciele marki.

Uniq nie krzyczy. Design jest subtelny, a sprzęt stworzony dla ludzi ceniących użyteczność, estetykę i minimalizm.

Sprzęt sportowy Uniq jest projektowany w Polsce i ręcznie szyty w Tajlandii z najlepszej jakości skór naturalnych.

Rękawice treningowe doskonale sprawdzą się podczas pracy na worku i na tarczach, a także podczas sparingów. Rękawice z wygodnym i stabilnym zapięciem na rzep doskonale chronią kości dłoni i nadgarstków podczas najbardziej wymagających treningów. Zaprojektowano je we współpracy z profesjonalnymi zawodnikami i zastosowano w nich szereg rozwiązań zapewniających komfort i bezpieczeństwo użytkowników: wzmocniony wałek pod palcami, który intensyfikuje chwyt i siłę uderzeń; wentylacja dłoni; podwójnie wzmocnione szwy i szerokie zapięcie na rzep oraz dodatkowa warstwa ochronnej pianki na zewnętrznej stronie rękawicy.

Dobrze dopasowany kask bokserski zapewni pełną ochronę twojej twarzy i głowy, nie obciążając mięśni szyi ani nie blokując pola widzenia. Dokładnie tak został zaprojektowany kask Uniq – ten niezbędny element wyposażenia zawodników jest jednocześnie bardzo wygodny (pokryty gładkim materiałem od wewnątrz, nie obsuwa się na bok ani do dołu), prosty w użyciu (dopasowuje się go za pomocą szerokiego paska z rzepem na szyi) oraz bezpieczny (posiada specjalne wzmocnienia w obszarze czoła oraz ochraniacze na policzkach, uszach i brodzie). Dzięki elastycznym paskom na górze kasku łatwo dopasowuje się do kształtu głowy użytkownika. Dostępny w pięciu wariantach kolorystycznych i trzech rozmiarach.

DESIGN