Dla tej polskiej marki pokochasz boks. Ich ochraniacze są jak elementy high fashion

Brand of the day: Uniq. Radek i Kamil Paczuscy stworzyli markę Uniq z miłości do sportu. To sprzęt stworzony dla ludzi ceniących użyteczność, estetykę i minimalizm.
.get_the_title().

Wywodzimy się ze sportu. Możemy różnie wyglądać, różnie myśleć i różnie wyprowadzać lewy prosty, ale w walce jesteśmy jedną drużyną. Nawet więcej: rodziną. To z myślą o niej stworzyliśmy markę Uniq. Najpierw kilkadziesiąt par rękawic dla zawodników klubu. Z czasem rodzina zaczęła rosnąć – tak opisują początki założyciele marki, Radek i Kamil Paczuscy.

Kolekcja Round 1: Day in, day out jest inspirowana ciężką pracą i treningami, porażkami i zwycięstwami. Założyciele marki zużyli wystarczająco dużo sprzętu, żeby wiedzieć, w czym można trenować bezpiecznie, ruszać się komfortowo i wyglądać dobrze.

Marka nie idzie na jakościowe kompromisy. Wszystkie elementy powstają w Tajlandii, wspomagane doświadczeniem i technologią marki Top King, której logo umieszczone jest obok loga Uniq.

‘Day in, day out’. To zdanie jest jak ból mięśni – zostaje z Tobą po treningu. Determinację do ciężkiej pracy i stawiania czoła przeciwnikom zabieramy do domów, przenosząc sportowe wartości na codzienne życie. Do tej rundy przygotowywaliśmy się długo. Doświadczenia z treningów, podróży, walk i rozmów przełożyliśmy na tę kolekcję. Jesteśmy zawodnikami i trenerami, znamy temat z pierwszej ręki. ‘Day in, day out’ oznacza, że żyjemy z tą samą pasją, z którą trenujemy. Jesteśmy w Twoim narożniku 24/7 – mówią założyciele marki.

Uniq nie krzyczy. Design jest subtelny, a sprzęt stworzony dla ludzi ceniących użyteczność, estetykę i minimalizm.

Sprzęt sportowy Uniq jest projektowany w Polsce i ręcznie szyty w Tajlandii z najlepszej jakości skór naturalnych.

Rękawice treningowe doskonale sprawdzą się podczas pracy na worku i na tarczach, a także podczas sparingów. Rękawice z wygodnym i stabilnym zapięciem na rzep doskonale chronią kości dłoni i nadgarstków podczas najbardziej wymagających treningów. Zaprojektowano je we współpracy z profesjonalnymi zawodnikami i zastosowano w nich szereg rozwiązań zapewniających komfort i bezpieczeństwo użytkowników: wzmocniony wałek pod palcami, który intensyfikuje chwyt i siłę uderzeń; wentylacja dłoni; podwójnie wzmocnione szwy i szerokie zapięcie na rzep oraz dodatkowa warstwa ochronnej pianki na zewnętrznej stronie rękawicy.

Dobrze dopasowany kask bokserski zapewni pełną ochronę twojej twarzy i głowy, nie obciążając mięśni szyi ani nie blokując pola widzenia. Dokładnie tak został zaprojektowany kask Uniq – ten niezbędny element wyposażenia zawodników jest jednocześnie bardzo wygodny (pokryty gładkim materiałem od wewnątrz, nie obsuwa się na bok ani do dołu), prosty w użyciu (dopasowuje się go za pomocą szerokiego paska z rzepem na szyi) oraz bezpieczny (posiada specjalne wzmocnienia w obszarze czoła oraz ochraniacze na policzkach, uszach i brodzie). Dzięki elastycznym paskom na górze kasku łatwo dopasowuje się do kształtu głowy użytkownika. Dostępny w pięciu wariantach kolorystycznych i trzech rozmiarach.

DESIGN