Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Domek-drapak, który uszczęśliwi twojego kota

Przy projektowaniu tego wyjątkowego mebla pracowała szwedzka kocia psycholog, która uwzględniła najważniejsze potrzeby zwierząt domowych.
.get_the_title().

Susanne Hellman Holmström to pierwsza szwedzka kocia psycholog. Jej zdaniem nie zawsze rozumiemy, czego potrzebują nasze domowe zwierzaki, by być w pełni szczęśliwe. Dlatego razem z marką 24 Storage opracowała Cat Flat – domek-drapak, który wygląda jak nowoczesny mebel i spełnia wszystkie potrzeby kotów.

Cat Flat zaspokaja 10 potrzeb, które wpływają na emocjonalne i fizyczne zdrowie zwierząt – od zabawy, drapania, odkrywania przez sen, chowanie się, czyszczenie futra, po socjalizowanie się z innymi kotami.

Cat Flat Cat Flat Cat Flat Cat Flat Cat Flat

Firma 24 Storage starannie opracowała mebel zgodnie z zaleceniami Hellman Holmström. Kocia psycholog współpracowała z projektantką wnętrz Eleonor Moschevitz, która zadbała o estetykę, funkcjonalność i dopracowała detale. Dzięki niej Cat Flat jest jak penthouse dla naszego kota.

Do tego Cat Flat nie wygląda jak zwykły drapak, lecz jak elegancka, drewniana szafka, która pasuje niemal do każdego wnętrza.

W środku domek-drapak składa się z trzech poziomów, po których koty mogą się swobodnie poruszać. Mebel wypełniono różnorodnymi materiałami, drapakami, zabawkami, ułożonymi pod kątem listwami i innymi elementami, które zapewniają zwierzakom miejsca na aktywność i wypoczynek.

Cat Flat Cat Flat Cat Flat Cat Flat Cat Flat

Tekst: AB
Zdjęcia: 24storage.se

DESIGN