Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Dżungla w domu! Tropikalna kolekcja porcelanowych talerzy i osłonek od polskiej marki for.rest

Autorskie ilustracje na ręcznie malowanej polskiej porcelanie. W najnowszej kolekcji for.rest stawia na tropiki. Spójrzcie sami!
.get_the_title().

Jak mówi Dagmara Malaca, założycielka sklepu internetowego for.rest: – Wszystko zaczęło się od pięciu leśnych zwierzaków, kartonu kubków i krakowskich targów rzemiosła. Teraz w swoim sklepie online może pochwalić się zarówno ciekawym kwiatowym asortymentem jak i oryginalną ceramiką.

Dziś musicie poznać najnowszą kolekcję talerzy i osłonek roślin. Jest cudowna!

zdjęcia: for.rest
zdjęcia: for.rest

Seria tropikalnych talerzy to nowa kolekcja for.restowych zwierzaków, która z pewnością rozweseli waszą kuchnię.

Wyginająca się na bambusie panda, lemur przyłapany na podjadaniu jagód czy tygrys szukający cienia pod liśćmi bananowca.

Nie możecie jechać teraz do lasu, ale możecie mieć namiastkę dżungli w domu. Autorskie i wykonane ręcznie ilustracje podbiją serca zarówno dorosłych, jak i dzieci. Są też nowe talerze, które dołączają do istniejącej już kolekcji z leśnymi zwierzakami, np. ryś kosmonauta.

zdjęcia: for.rest
zdjęcia: for.rest

Do talerza obowiązkowo kubek, a kubek bez pysznej herbaty nie jest kompletny, więc sprawdźcie też for.restową ziołową herbatę Calmberry.

Ma działanie wyciszające i wspomaga siły organizmu, a dzięki zawartości trawy cytrynowej świetnie nadaje się też na orzeźwiającą lemoniadę. Wszystkie talerze z nowej kolekcji możecie zobaczyć tutaj.

zdjęcia: for.rest

Żeby było wam jeszcze trudniej się zdecydować, w nowej kolekcji for.restu znajdziecie również osłonki roślin, które pomogą stworzyć dżunglę w waszym domu.

W czasie, gdy tak bardzo tęsknimy za naturą, roślinami i zielenią, jest to strzał w dziesiątkę. Możliwość dostawy nowych roślin doniczkowych pod drzwi sprzyja rozrastaniu się domowych dżungli, ale czy macie odpowiednie osłonki dla nich? for.rest ma w swojej nowej ofercie takie ręcznie malowane – nieco różu i zieleni, delikatnych kropek i pasków, kontrastuje z czarnymi grochami i grubymi liniami. Każda osłonka jest ręcznie malowana, przez co jest oryginalna i niepowtarzalna.

zdjęcia: for.rest

A gdyby wasza dżungla zaczęła rozrastać się pod sufit, to znajdziecie u nich również osłonki wiszące na białych i czarnych sznurkach. Jest też wąż! Ten modny motyw coraz częściej pojawia się we wnętrzach. Jest już u was?

Aby zobaczyć całą kolekcję ręcznie malowanych osłonek, zajrzyjcie tutaj.

zdjęcia: for.rest

for.rest ma też dla was niespodziankę! Teraz, gdy wszyscy jesteśmy zmuszeni, żeby zostać w domu, brakuje nam natury, zieleni i roślin. Chcąc nie chcąc, częściej patrzymy w ekrany smartfonów, dlatego for.rest pragnie umilić wam ten czas i zachęca do pobrania zielonych tapet na telefon.

Nieco for.restowej dżungli, czyli małpka i tygrys, do pobrania zupełnie za darmo prosto z ich strony.

zdjęcia: for.rest

Tekst i zdjęcia: materiały prasowe for.rest

DESIGN