Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Dźwięk jest tak samo ważny jak obraz – inteligentny soundbar Sonos Arc to udowodni

Sonos Arc to inteligentny soundbar, który dostrojono we współpracy z najlepszymi inżynierami dźwięku, zdobywcami Oscarów. Zapewnia niesamowite brzmienie muzyki, gier i kina domowego.
.get_the_title().

Spędzamy teraz bardzo dużo czasu w domu, warto więc zadbać o technologię, która nas otacza. Tęsknicie za kinem? Za muzyką na żywo? Chcielibyście poczuć się jak na koncercie jazzowym? Technologia nie przeniesie Was na salę koncertową, ale może sprawić, że przeżycia będą bogatsze.

To, że obraz ma być świetny wydaje się każdemu oczywiste. Wybieramy smart tv wyposażone w fantastyczne ekrany, OLED-y, analizujemy rożnice ale często zapominamy o dźwięku, który byłby przecież idealnym uzupełnieniem doskonałego obrazu.

Głośniki wbudowane w telewizor to jednak nie jest maximum możliwości i chyba nie o taki efekt chodzi. Jeśli chcecie poczuć się na własnej kanapie jak w kinie albo kompletnie wtopić w najnowszą, długo wyczekiwaną grę – warto zainwestować w doskonałej jakości dźwięk.

Sonos Arc, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. To nowy inteligentny soundbar klasy premium z technologią Dolby Atmos, który Sonos wypuścił w tym roku. Zapewnia wyjątkowo szeroką scenę dźwiękową oraz intensywny bas.

Zastosowano w nim 11 głośników, w tym dwa skierowane w górę dla efektu audio 3D. W starannym dostrojeniu urządzenia uczestniczył zespół najlepszych, nagrodzonych Oscarami, inżynierów dźwięku.

Dzięki specjalnemu oprogramowaniu, Arc automatycznie dostosowuje profil dźwięku do ustawień kina domowego, rodzaju i źródła odtwarzanych treści oraz systemu stereo, Dolby Digital 5.1 lub Dolby Atmos. Technologia Sonos Trueplay pozwala dostosować profil akustyczny głośników do pomieszczenia – magia. Trueplay bierze teraz pod uwagę dźwięk poziomy i pionowy, zapewniając wsparcie dla audio 3D.

Jak sterować soundbarem? Możemy konfigurować dźwięk za pomocą aplikacji Sonos, pilota telewizyjnego lub głosowo. Urządzenie jest kompatybilne z popularnymi asystentami głosowymi jak Alexa, Google oraz Apple AirPlay 2.

Do spółki z soundbarem zadebiutowała też w tym roku aplikacja, która wprowadza szereg funkcji dla Sonos Arc. Są tu takie tryby, jak np. poprawa jakości mowy czy tryb nocny tłumiący dźwięk głośnych eksplozji. Świetne!

Soundbar Arc nie tylko doskonale brzmi, ale też świetnie wygląda. Dobrze wpasuje się w niemal każdą przestrzeń. Urządzenie, dostępne jest w dwóch matowych kolorach – czarnym i białym, ma zaokrągloną maskownicę i minimalistyczną, gładką obudową. Można je postawić na stoliku z telewizorem lub zamontować na ścianie, wykorzystując do tego specjalny uchwyt. Istnieje też opcja rozszerzenia systemu np. o subwoofer Sonos Sub i parę głośników tylnych One SL.

Dom staje się dzisiaj jeszcze ważniejszym elementem codziennego życia. Celem naszych produktów od zawsze było wzbogacanie czasu spędzanego we wnętrzu o świetny dźwięk i nowe doświadczenia – mówi Patrick Spence, dyrektor generalny Sonos. – Chcemy, aby w każdym pomieszczeniu z telewizorem użytkownicy mogli cieszyć się najlepszą muzyką, filmami i serialami, jakie są dzisiaj dostępne na platformach streamingowych. Arc ustanawia nowy standard dla soundbarów i jest ucieleśnieniem naszej filozofii dotyczącej dźwięku i designu.

Soundbar Arc i inne produkty audio marki Sonos znajdziesz w sklepie internetowym sonos.com. Cena Arc wynosi 3899 złotych, Sonos Sub – 3399 zł, a Sonos Five – 2499 zł.

Zdjęcia: materiały prasowe sonos.com

DESIGN