Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Excellence Line – telewizory Samsung dla najbardziej wymagających widzów

Excellence Line to najlepsze telewizory marki Samsung. Wyróżnia je nie tylko elegancki design, ale także wyjątkowa jakość obrazu i dźwięku, które sprawią, że poczujecie się jak w kinie.
.get_the_title().

W ostatnich latach znacząco wzrosła sprzedaż telewizorów. W czasie pandemii i związanego z nią lockdownu wiele osób, nawet tych, które dotychczas przed posiadaniem telewizora się wzbraniały, przekonało się, że wielkość ma znaczenie i porzuciły oglądanie na niewielkich laptopach na rzecz znacząco większych ekranów. Z badań firmy Omidia wynika, że w pierwszych miesiącach tego sprzedaż telewizorów spadła wprawdzie o 6,3 proc., jednak po sprzęt niektórych marek dalej sięgamy chętniej niż po inne – na szczycie już od 16 lat znajduje się Samsung.

Właśnie ta marka ma w swojej ofercie linię telewizorów, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym widzom.

Mowa o modelach Excellence Line, które mogą pochwalić się nie tylko wyjątkowym designem, ale także wyśrubowanymi parametrami, dzięki którym kino domowe staje się godne tego miana.

Kategoria Excellence Line powstała, aby pomóc widzom dokonać wyboru i wyróżnić najlepsze telewizory Samsung, czyli modele Neo QLED 8K. Aktualnie nasze portfolio jest bogatsze niż kiedykolwiek, dlatego podjęcie decyzji może być wyzwaniem. Decydując się na Excellence Line, widzowie mają pewność, że wybierają topowe, prestiżowe produkty, które dostarczają niesamowitych wrażeń na wielu płaszczyznach. To bez wątpienia najlepsze telewizory w tegorocznej ofercie Samsung – mówi Grzegorz Stanisz, szef sprzedaży telewizorów w firmie Samsung Electronics Polska.

Excellence Line składa się z trzech modeli: QN900B, QN800B oraz QN700B. Wszystkie wyróżniają się świetnej jakości obrazem, doskonałym i przestrzennym dźwiękiem, dużym ekranem oraz minimalistycznym designem.

Telewizory Excellence Line to gwarancja wyrazistego i pełnego szczegółów obrazu. Dzięki Quantum Mini LED z 14-bitową skalą luminancji podświetlenie ekranu jest kontrolowane lepiej niż kiedykolwiek i niestraszne są mu nawet najciemniejsze sceny waszych ulubionych filmów. Z kolei multiinteligentny Neuronowy Procesor AI Quantum 8K, który wykorzystuje aż 20 wielomodelowych niezależnych sieci neuronowych, zadba o to, abyście nigdy nie narzekali na kiepską rozdzielczość. Na dźwięk też z pewnością nie będziecie kręcić nosem, bo zaprojektowany z myślą o tej linii produktów system rozmieszczenia głośników w połączeniu z Dolby Atmos® sprawi, że poczujecie się jak w kinie, a Funkcja Adaptacji Dźwięku zatroszczy się o jak najlepsze audio. Z kolei funkcja Q-Symphony zsynchronizuje głośniki telewizora z kompatybilnym soundbarem Samsung, zapewniając wzmocniony i wciągający dźwięk.

Kolejne słowo-klucz to Absolutnie Bezgraniczny Design, dzięki któremu te smukłe telewizory w eleganckich, cienkich ramach nie tylko staną się ozdobą pomieszczenia, ale wręcz pozwolą wam się całkowicie zatopić w świecie filmu czy serialu. Z kolei moduł One Connect Pro pozwala sprytnie ukryć przewody, które skrywają się w jednej smukłej skrzynce, a nie plączą po całej podłodze salonu.

Excellence Line to coś więcej niż telewizory – marka Samsung doskonale wie, że w dzisiejszych czasach ten sprzęt nie służy wyłącznie do biernego oglądania.

Smart Hub to swoiste centrum sterowania, które daje dostęp do różnorodnych aplikacji, a łatwość połączenia z urządzeniami mobilnymi czy komputerami pozwala płynnie łączyć czas na rozrywkę i pracę. Konferencja online, domowy fitness czy wieczór z grą? Wybór należy do was. Funkcja SmartThings zamieni natomiast wasz telewizor w centrum zarządzania inteligentnym domem.

Zdjęcia: Samsung

DESIGN