Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Franke – AGD dla tych, którzy cenią wygodę i smart rozwiązania

Wspólne przygotowywanie posiłków daje radość całej rodzinie. Firma Franke opracowała nowe, zaawansowane technologicznie urządzenia AGD, które sprawiają, że gotowanie staje się łatwiejsze, a Ty masz więcej czasu dla najbliższych.
.get_the_title().

Coraz chętniej stawiamy na przygotowywanie potraw w domach. Chcemy żyć bardziej zdrowo i ekologicznie, a samodzielne gotowanie może nam to dać. Jednocześnie jednak mało kto marzy o spędzaniu w kuchni całego dnia. Dlatego marka FRANKE stawia na inteligentne rozwiązania, dzięki którym gotowanie staje się po prostu wygodne. Podczas gdy w piekarniku piecze się jednocześnie kilka potraw (łącznie z ciastem na deser!), wy możecie zająć się tym, co lubicie najbardziej.

Kuchenny pomocnik

Piekarniki i płyty indukcyjne Franke wyposażone są w funkcję Cook Assist, czyli programy automatyczne z temperaturą i czasem pieczenia idealnie dobranymi do konkretnych dań. W piekarniku wystarczy wybrać z listy na wyświetlaczu danie, a o resztę zadba urządzenie. W przypadku płyty indukcyjnej Cook Assist przeprowadzi nas krok po kroku przez gotowanie lub smażenie ulubionych potraw, wyświetlając kolejne wskazówki.

Kilka dań naraz

Maksymalne wykorzystanie możliwości urządzeń zainteresuje nie tylko zabiegane mamy, ale też organizatorów domowych przyjęć.

Równomierna dystrybucja ciepła w piekarniku Franke sprawi, że upieczemy cztery potrawy razem, a ich smaki i zapachy nie będą się mieszać.

W ten sposób możemy przygotować cztery różne ciasta, zapiekanki czy kompletny posiłek, od przystawki po deser. Z kolei wśród płyt znajdziemy model umożliwiający równoczesne gotowanie nawet na ośmiu polach z różnymi ustawieniami mocy.

Dietetycznie i zdrowo

W czasach, gdy przywiązujemy tak dużą wagę do zdrowego, zbilansowanego odżywiania, przyda się piekarnik z funkcją pary (Full Steam). Na czystej parze ugotujemy dietetyczne warzywa i ryby, bez tłuszczu i zachowując ich naturalny smak.

Dzięki pieczeniu wspomaganemu parą dania będą zarumienione i chrupiące z zewnątrz, a jednocześnie delikatne i soczyste w środku.

W ten sposób możemy na przykład upiec indyka czy kurczaka, które tak łatwo można za bardzo wysuszyć w wysokiej temperaturze. Z kolei w kuchenkach mikrofalowych do zabudowy znajdziemy pojemnik do gotowania na parze.

Intensywne użytkowanie, łatwe czyszczenie

Komory XXL nowych piekarników Franke dają duże pole do kulinarnych popisów. Pomogą w nich termoobieg, programy automatyczne i funkcje specjalne. Dotykowy wyświetlacz i eleganckie chowane pokrętła ułatwią sterowanie. Również czyszczenie jest proste i ekologiczne. W zależności od modelu możemy skorzystać z funkcji pyrolizy lub hydrolizy, które uwalniają nas od kłopotliwego szorowania przypalonych resztek. W przypadku płyty indukcyjnej Franke wybór modeli jest szeroki: od standardowych o szerokości 65 cm, przez duże (77 cm), po małe, dwupolowe modele o szerokości 30 cm. W każdej połączymy dwa sąsiednie pola w jedno duże, idealne dla długich naczyń. Wszystkie nowe płyty indukcyjne Franke mają też możliwość zamontowania na równi z blatem.

Nowoczesne, pełne pomocnych funkcji i przyjaznych rozwiązań nowości dadzą nam więcej czasu dla siebie i naszych bliskich.

Zainteresują pasjonatów gotowania lubiących odkrywać nowe smaki. Sprawdzą się również w domach, w których dużo się gotuje, gdzie kuchnia tętni życiem od rana do wieczora. Poznajcie nowe urządzenia i przepis na pyszną tartę cytrynową.

DESIGN