Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

HOME ART – kolekcja polskiej marki Medicine, która pomoże przemienić twój dom w hedonistyczną oazę

Lustra w złotych delikatnych ramkach, łapacz snów, hamak brazylijski czy kaktus, wyglądający jak prawdziwy, ale z niekującymi igiełkami! Te i jeszcze kilka innych równie fajnych rzeczy znajdziecie teraz w ofercie marki Medicine.
.get_the_title().

Znakami rozpoznawczymi Medicine są oryginalne printy i współpraca z młodymi, niesamowicie zdolnymi artystami. Dzięki temu ubrania z oferty marki często są płótnami dla swego rodzaju dzieł sztuki – ciekawych, nietuzinkowych, przykuwających oko grafik i ilustracji.

Kolekcja dodatków do domu HOME ART prezentuje się zupełnie inaczej.

Tu nie ma odjechanego designu, ale jest coś, co w tym przebodźcowanym świecie chętnie zaprosimy do naszych domów. To spokój, ład i piękno sprzyjające ukojeniu zmysłów.

Produkty z kolekcji HOME ART pozwolą przeprowadzić w mieszkaniu wiosenną metamorfozę niewielkim kosztem. Modny design ramek czy luster wniesie powiew świeżości.

Makramowe kwietniki czy hamak brazylijski stworzą klimat małej, prywatnej oazy, w której chętnie się spędza czas – czyta, wypoczywa, snuje małe i wielkie plany.

A tym, którzy muszą lub mimo wszystko wolą spędzać więcej czasu poza domem, powinna się spodobać kolekcja sztucznych kwiatów. Choć sami jesteśmy ogromnymi fanami prawdziwych, to jednak rozumiemy, że nie każdy ma możliwość się nimi odpowiednio zająć. Tymczasem obecność zielonego koloru w pomieszczeniu działa przecież odprężająco.

Spokojnie można więc przygarnąć do swojego pokoju któryś z kaktusów (wybór jest naprawdę spory!) lub sukulentów.

A nawet jeśli nawet żadnej z tych rzeczy akurat nie potrzebujcie, to i tak polecamy zajrzeć od czasu do czasu na stronę Medicine do działu z rzeczami do domu. Znając upodobanie marki do zapraszania do współpracy młodych artystów, mogą się tam pojawiać różne perełki. Nawet teraz są dostępne printy Natalii Rak czy Dawida Ryskiego.

Więcej produktów i inspiracji znajdziecie tutaj.

Źródło zdjęć: Medicine – EVERYDAY THERAPY
Tekst: Kinga Dembińska

DESIGN