Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

IKEA x Pizza Hut. Stolik, który wygląda jak gigantyczna podpórka do pizzy

Czy marzyliście kiedyś o stoliku, który wygląda jak ogromna podpórka do pizzy? Jeśli tak, to hongkoński oddział IKEA może spełnić wasze marzenia.
.get_the_title().

Kojarzycie plastikowe podpórki, które niekiedy znajdują się wewnątrz opakowań pizzy na wynos? O niektórych z nich, za sprawą ich kształtu, mówi się „mercedesy”. Mają sprawić, by podczas transportu pizza nie przywarła do kartonu. IKEA w Hong Kongu stworzyła gigantyczne wersje tych podpórek.

Stoliki, które noszą nazwę SÄVA i są efektem współpracy szwedzkiej marki z Pizza Hut.

„Świetne dla niewielkich grup nastolatków lub dorosłych, którzy chcą usiąść razem i cieszyć się pyszną pizzą Pizza Hut x IKEA. Idealne, kiedy chcesz zamówić pizzę z Pizza Hut i obejrzeć film… Łatwo je złożyć i posprzątać, kiedy pobrudzisz je sosem pomidorowym” – czytamy w opisie produktu.

Współpraca hongkońskiego oddziału IKEA i tamtejszego Pizza Hut nie kończy się jednak na stoliku.

Ze swojej strony Pizza Hit przygotowało – oczywiście – pizzę, na której znalazły się kultowe klopsiki IKEA.

Rzecz jasna pizza z klopsikami idealnie mieści się na stoliku SÄVA. Limitowana edycja pizzy sprzedaje się nawet lepiej niż oczekiwano – w ciągu pierwszych trzech dni do zadowolonych klientów trafiło aż o 67 proc. więcej opakowań niż przewidywała restauracja. Za kampanię odpowiada agencja Ogilvy Hongkong. Wprowadzenie nowych produktów zapowiadała seria filmików – w jednym z nich dostawca pizzy z Pizza Hut uciął sobie drzemkę w sklepie IKEA. – Jesteśmy podekscytowani, że współpraca IKEA x Pizza Hut wiązała się ze stworzeniem fajnej, zadziornej kampanii, która spodobała się ludziom już pierwszego dnia! – mówi John Koay z Oligvy Hongkong. Co sądzicie o efekcie współpracy tych dwóch popularnych marek? Czy myślicie, że powinny połączyć siły także w naszym kraju?

Wyświetl ten post na Instagramie.

【Pizza Hut x IKEA = 🇸🇪 】 . Pizza Hut出新批?身為忠實粉絲嘅小編,梗係望都冇望就落單啦~乜個批上面啲肉丸咁熟口面嘅…咬一啖試吓先,咦咦咦!!呢個味,咪就係IKEA嘅瑞典肉丸!!仲有佢嘅soulmate瑞典有機紅果醬!加埋辣肉腸、芝士、蕃茄醬幾款經典餡料,組成一款意想不到嘅crossover滋味,除咗有普通批同大批兩個選擇,仲有午市迷你批套餐、全日套餐免費升級優惠添啊。優惠停不了,而家喺香港Pizza Hut嗌「必勝宜家批」即送你IKEA瑞典美食廊85折優惠券,送完即止!呢個Pizza係期間限定,把握機會試吓喇! . #PizzaHutHK #必勝宜家批 #呢次crossover好特別 #全靠必勝宜家批 #小編唔使炒但要焗

Post udostępniony przez Pizza Hut Hong Kong (@pizzahut.hk)

Tekst: NS

DESIGN