Jak jakość i design produktów wpływa na samopoczucie? Czy piękny dom ma wpływ na poczucie szczęścia?

Coraz częściej zdajemy sobie sprawę, że pozornie nieistotne elementy, jak kolor ścian czy rodzaj mebli, mają duży wpływ na nasze życie osobiste, zawodowe, a także na codzienne samopoczucie.
.get_the_title().

W ciągu ostatnich kilkunastu lat podejście Polaków do aranżacji wnętrz uległo istotnym zmianom. Jeszcze do niedawana, urządzając mieszkanie kierowaliśmy się głównie tym, by było ono praktyczne, a każde z pomieszczeń spełniało swoją rolę. Obecnie chcemy, by było „nasze”; nie tylko zaspokajało nasze oczekiwania pod względem funkcjonalności, ale również odzwierciedlało nasz charakter i osobowość.

Malujemy ściany, wyszukujemy oryginalne dodatki, tworzymy pełne inspiracji tablice na Pinterście. Staramy się dopasować nasze wnętrza do siebie, ponieważ coraz chętniej spędzamy w nich czas i zapraszamy ludzi do naszego świata.

Zaczynamy bawić się aranżacją wnętrz i czerpać przyjemność z procesu kreowania wyglądu naszych domów. Mieszamy style, eksperymentujemy. Stale poszukujemy i staramy się zagospodarować sobie przestrzeń, która oprócz walorów estetycznych będzie także funkcjonalna i ułatwi nam życie. Wybieramy nowe technologie, sprytne urządzenia – zaczynamy coraz bardziej otwierać się na inteligentne rozwiązania w domach. Trendy zostawiamy trochę z boku, zwracając uwagę na jakość wybieranych przez nas produktów. Meble z płyt wiórowych powoli przestają nam wystarczać, stawiamy na coś, co przetrwa lata.

Coraz częściej powodem zmiany wystroju wnętrza nie jest konieczność, to, że stare meble się zniszczyły czy coś przestało działać, tylko chęć mieszkania ładniej i wygodniej.

Istnieją na rynku firmy, których jakość i design niezmiennie od lat idą w parze. Marka Grundig od prawie stu lat wprowadza na międzynarodowy rynek produkty codziennego użytku, które chcemy mieć. Pod względem kształtów i kolorów nie są to wymyślne urządzenia – ich sprzęt jest prosty, klasyczny, dobrze zaprojektowany i świetny jakościowo.

Idealna kuchnia jest stylowa, elegancka i nowoczesna – nie modna, lecz ponadczasowa. Estetykę napędza design wysokiej jakości urządzeń i narzędzi – które oprócz tego, że wyglądają dobrze, spełniają funkcję, do których zostały przeznaczone. Pomagają w życiu codziennym, ułatwiają i umilają nam przebywanie we własnych czterech ścianach.

Pralka w kuchni nie musi być już koszmarem spędzającym nam sen z powiek. Jak ona będzie tam wyglądać? Grundig udowadnia, że może wyglądać dobrze.

To, co często rzuca się w oczy na kuchennym blacie to małe AGD – swoje ekspresy, blendery, czajniki czy tostery marka produkuje ze stali nierdzewnej, nie z samego plastiku. Są wzorem nowoczesnego wzornictwa i wyglądają dobrze w rozmaitych wnętrzach, od tych eklektycznych po loftowe.

Marka wierzy, że piękno i funkcja są podstawą jakości, nowoczesnego stylu życia. Niezwykle elegancka oferta piekarników do zabudowy, płyt grzewczych, okapów, zmywarek do naczyń, chłodziarko-zamrażarek i akcesoriów kuchennych zwraca szczególną uwagę na użyteczność, ponadczasowy design i światowej klasy energooszczędność.

W dzisiejszych czasach powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na wygląd naszych urządzeń RTV i AGD, ale także na ich wpływ na środowisko. Innowacyjne technologie zmniejszające zużycie energii i wody pozwalają nam na co dzień w domowych warunkach zatroszczyć się o naszą planetę. Pralki Grundig pokonują klasę energetyczną A+++ nawet o 50%, przez co są jednymi z najlepszych modeli na rynku.

DESIGN