Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Kreatywni, wciąż macie czas!

Konkurs #CreateAsUs trwa w najlepsze a nadesłane projekty jednoznacznie pokazują, że kreatywność i odwaga twórcza nie śpi nawet w trakcie pandemii. Pokazałeś już swoją wizję „normalności”? Jeśli nie, to już dziś dołącz do #CreateAsUs.
.get_the_title().

Zaskocz wszystkich i wygraj laptopa ASUS ZenBook Pro Duo UX581. Swoje prace możesz wysyłać za pośrednictwem createasus.pl. Masz czas do 24 maja!

#CreateAsUs – twórcze wyzwanie Konkurs jak zawsze sygnowany jest motywem przewodnim. Aktualne czasy zmuszają nas wszystkich do refleksji i innego spojrzenia na „normalność”. Dlatego tym razem Twoim zadaniem jest pokazanie nowej rzeczywistości – zasady są proste, wybierz jedną z kategorii konkursowych (lub wszystkie) i stwórz niepowtarzalną naklejkę w duchu idei #CreateAsUs. Kategorie konkursowe: FREEDOM (nowa definicja wolności), MULTITASKING (wielozadaniowość nowym standardem życia), FUTURE (czasy po, czyli bliska i daleka przyszłość). Pozwól sobie na prawdziwe twórcze wyzwolenie!

Ambasadorzy #CreateAsUs – inspiracja na wyciągnięcie ręki

Chcesz wziąć udział, ale brakuje Ci pomysłu? Zainspiruj się pracami ambasadorów #CreateAsUs, którzy w swoim indywidualnym stylu pokazali własną wizję rzeczywistości (wszystkie ich projekty znajdziesz na stronie createasus.pl).

W tej edycji możesz liczyć na twórcze wsparcie wyjątkowych artystów takich jak: Paweł Jaroński, Rafał Szłapa, Ilona Myszkowska (Chata Wuja Freda), Małgorzata Sobczak (Taxipictures), Karol Banach, Michał Dziekan oraz Anna Łazowska. „Naładuj” się inspiracjami i stwórz niepowtarzalny projekt!

Finał #CreateAsUs – zgarnij wyjątkowe nagrody

Konkurs powoli dobiega końca, dlatego nie czekaj na ostatnią chwilę. #CreateAsUs to nie tylko perspektywa na twórcze wyzwolenie, ale i szansa na zgarnięcie laptopa ASUS ZenBook Pro Duo UX581 (I miejsce), 5 x 1000 zł (nagroda dodatkowa) oraz 15 x pakiety gadżetów (wyróżnienie). Pamiętaj, że swój projekt możesz wysłać za pośrednictwem createasus.pl do 24 maja (godz. 23:59). Kreatywni, do dzieła!

DESIGN