Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Lampa lampie nierówna – oświetlenie, które tworzy wyjątkową atmosferę we wnętrzach

Polskie lampy, które podziwiać można w hotelach i restauracjach dookoła świata.
.get_the_title().

Jednym z najefektywniejszych, a wciąż niedocenianych sposobów na wprowadzenie wyjątkowej atmosfery we wnętrzach zarówno prywatnych, jak i komercyjnych, jest odpowiednio dobrane oświetlenie.

Doskonale zdają sobie z tego sprawy Anna Siedlecka i Radek Achramowicz, założyciele polskiej marki PUFF-BUFF.

Ich wyjątkowe lampy, produkowane wyłącznie w Polsce we współpracy z lokalnymi partnerami, oświetlają, ale i ozdabiają wnętrza hoteli, restauracji i barów dookoła świata.

Źródło: PUFF-BUFF
Źródło: PUFF-BUFF

Tym, co wyróżnia produkty od PUFF-BUFF na tle konkurencji, jest niepowtarzalność formy i niekonwencjonalność wykonania. Są to nie tyle lampy w sztampowym tego słowa znaczeniu, ale instalacje świetlne balansujące na granicy designu użytkowego i sztuki.

Jednym z flagowych produktów autorstwa projektantów z PUFF-BUFF są struktury świecące na bazie systemu BUBBLES.

Te elementy oświetlenia występują w formie delikatnych baniek, które można dowolnie modyfikować pod względem rozmiaru i struktury zgodnie ze specyficznymi życzeniami klienta. Technologia BUBBLES pozwala także na stworzenie wielkoformatowych instalacji świetlnych, które wciąż prezentują się lekko i delikatnie; robią ogromne wrażenie, nie zatracając przy tym piękna i subtelności szkła czy kryształu. Dmuchane systemy oświetleniowe mają jeszcze jedną zaletę – są energooszczędne i dzięki temu przyjazne środowisku.

Źródło: PUFF-BUFF

Technologia pneumatyczna, którą designerzy z PUFF-BUFF wykorzystują w realizacji swoich projektów, pozwala na tworzenie produktów niezwykle wytrzymałych, ale jednocześnie delikatnych. Powietrze staje się materiałem budulcowym, dzięki któremu powstają wyjątkowe elementy oświetlenia o idealnie dobranym natężeniu światła i niekwestionowanych walorach wizualnych.

Źródło: PUFF-BUFF
Źródło: PUFF-BUFF

Lampy, systemy i instalacje świetlne od PUFF-BUFF to dużo więcej niż zwykłe oświetlenie. To środek, który we wnętrzach wykorzystywany jest do kreowania pobudzającej, przyjemnej atmosfery. Dzięki niemu przestrzenie nabierają wartości emocjonalnej, stając się miejscami, w których ludzie chętnie przebywają. Produkty od PUFF-BUFF podziwiać można między innymi w lobby Vision Apartments w Zurychu, w hotelu Novotel w Poznaniu, we wnętrzu jednego z barów w Sofii, w hiszpańskiej restauracji w Javei czy też w recepcji hotelu IBIS Styles w Budapeszcie.

Źródło: PUFF-BUFF
Źródło: PUFF-BUFF
Źródło: PUFF-BUFF
Źródło: PUFF-BUFF

Źródło: materiały prasowe PUFF-BUFF

DESIGN