Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Lampy jak letnie dmuchawce – nowa kolekcja Katarzyny Jasyk zachwyca

Minimalistyczne, pastelowe lampy Alizet o wyglądzie letnich dmuchawców wnoszą do pomieszczeń lekkość i subtelność. Według ich autorki, młodej polskiej projektantki związanej z marką Happy Barok, najpiękniej prezentują się w grupach.
.get_the_title().

Kolekcja Alizet to kolejny flirt Katarzyny Jasyk z oświetleniem. Poprzednimi projektami była m.in. seria Coral System, w skład której wchodziły np. szklane klosze w kolorze koralowym przypominające wielkie korale oraz system oświetlenia Ballu – rzeźbiarskie obiekty tworzone na pograniczu sztuki oraz wzornictwa.

W nowej kolekcji projektantki wyraźnie widać z kolei inspirację florystyczną.

FB Happy Barok – new design furniture

Za zachwycający efekt lamp Alizet odpowiadają malowany proszkowo metal, barwione na pastelowe szkło oraz kolorowa żyłka syntetyczna, którą zapleciono na metalowych obręczach. – Jest to już moja 5 kolekcja lamp, w której używam metalu i szkła. To moja ulubiona materia – mówi projektantka. Zachwycające oryginalnymi kształtami i kolorystyką lampy występują w różnych wersjach kolorystycznych i rozmiarach. Pięknie zaprezentują się zarówno we wnętrzach mieszkalnych, jak i eleganckich sklepach, salonach sprzedaży, a także w recepcjach nowoczesnych apartamentowców czy hotelowym lobby.

Możemy zdradzić, że w kolekcji niebawem pojawią się również żyrandol oraz kinkiet.

FB Happy Barok – new design furniture

Tekst: Ola Oleszek

DESIGN