Masz dość zimy? Spokojnie, letnia kolekcja IKEA jest już dostępna

Letnia kolekcja IKEA zachęca, by zwolnić tempo i cieszyć się każdą chwilą domowych wakacji.
.get_the_title().

Letnia kolekcja IKEA w lutym? Co prawda z każdym dniem jest coraz bliżej do wakacji, ale zima wciąż nie odpuszcza, a jej końcówka jest tak naprawdę dla wielu z nas najtrudniejsza. Dlatego IKEA już teraz postanowiła wprowadzić do sprzedaży kolekcję SOMMAR 2018, która może nieco osłodzić tęsknotę za latem. Zresztą nie tylko o to chodzi. Znalazły się bowiem w niej m.in. meble ogrodowe, oświetlenie (także zasilane energią słoneczną), wzorzyste tkaniny, akcesoria w żywych kolorach, które świetnie sprawdzają się także we wnętrzach, wprowadzając do nich wakacyjną atmosferę.

Tegoroczna letnia kolekcja IKEA zachęca, by zwolnić tempo i cieszyć się każdą chwilą domowych wakacji. Główną ideą, która przyświecała projektantom IKEA przy jej tworzeniu, było przekonanie, że niezależnie od pogody, odpoczywać można we własnym domu, przedłużając wakacje na wiele miesięcy. Produkty z kolekcji SOMMAR 2018 zachęcają do beztroski i relaksu, działają pozytywnie na zmysły, pozwalając nam odkrywać nasz dom na nowo – mówi Małgorzata Jezierska, Specjalista ds. PR, IKEA Retail w Polsce.

Zobaczcie sami, co przygotowała szwedzka marka na lato i nie tylko.

Kto powiedział, że trzeba mieć balkon w mieście, aby cieszyć się prywatną słoneczną oazą? Są przecież okna! Wystarczy otworzyć je tak szeroko, jak tylko się da, powiesić w nich kwietniki rozłożyć zapasowy materac lub stos poduszek i kilka pledów.

letnia kolekcja IKEA

Sofa HAVSTEN, która będzie dostępna w IKEA od końca marca 2018 r., została zaprojektowana z myślą o ogrodach. Modułowy mebel pozwala stworzyć swój osobisty pokój dzienny pod gołym niebem.

Sofa HAVSTEN równie dobrze sprawdza się jednak we wnętrzach, a jej lekka konstrukcja ułatwia przenoszenie. Projekt otrzymał nagrodę Red Dot Design w kategorii wzornictwa produktów.

Letnia kolekcja IKEA
Sofa HAVSTEN

<iframe width=”832″ height=”490″ src=”https://www.youtube.com/embed/2U8vJSruTj8″ frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen></iframe>

letnia kolekcja IKEA
SOMMAR 2018 wisząca doniczka; KROKHOLMEN stolik kawowy

Pokrowce na poduszki SÖTHOLMEN zostały wykonane ręcznie na szydełku w prowincji Thai Binh w Wietnamie. Każda z nich odzwierciedla kunszt utalentowanych rzemieślników.

letnia kolekcja IKEA
Pokrowce na poduszki SÖTHOLMEN

Sofa SOLLERÖN wyróżnia się idealnym odchylenia oparcia ułatwiającym relaks. Pod siedziskiem można przechować dodatkowe poduszki i koce, które przydadzą się podczas chłodnych nocy.

letnia kolekcja IKEA
Prócz sofy SOLLERÖN na zdjęciu widać też m.in. pled TUVALIE oraz latarenki na świecę blokową z kolekcji SOMMAR 2018, do użytku wewnątrz i na zewnątrz
letnia kolekcja IKEA
SOLVINDEN – lampa wisząca LED, do użytku na zewnątrz
letnia kolekcja IKEA
Bieżnik na stół SOMMAR 2018; szafka i grill węglowy ÄPPLARÖ/KLASEN

Pora wiosenno-letnia to także powrót śniadań w ogrodzie czy porannych pikników w parku.

letnia kolekcja IKEA

<iframe width=”832″ height=”490″ src=”https://www.youtube.com/embed/PlvqxgCazzg” frameborder=”0″ allow=”autoplay; encrypted-media” allowfullscreen></iframe>

Letnia kolekcja IKEA
IKEA PS 2017 miska; SOMMAR 2018 kubek; SOLVINDEN lampa wisząca zasilana energią słoneczną, tuba

Dzięki latarenkom SOLVINDEN zasilanym energią słoneczną można być w bardziej zrównoważony sposób: oszczędzać energię, ograniczać swój wpływ na środowisko i sprawi, by letni wieczór trwał naprawdę długo.

Latarenki SOLVINDEN zasilane energią słoneczną
letnia kolekcja IKEA
letnia kolekcja IKEA
SOLVINDEN łańcuch oświetleniowy LED z 12 żarówkami, do użytku na zewnątrz
letnia kolekcja IKEA
SINNESRO – latarenka na tealight , do użytku wewnątrz/na zewnątrz; Koc pikowany

 

 

DESIGN