Luksusowy design i złota celebracja w wydaniu Stock Prestige Vodka Gold

Zachwycające, limitowane edycje Stock Prestige Vodka to już tradycja – każdego roku otwierają drzwi do świata luksusu i niezapomnianych przeżyć, a dzięki wyjątkowemu wzornictwu mają wartość wręcz kolekcjonerską.
.get_the_title().

Tegoroczna edycja zachwyca w sposób szczególny, bo oprócz złotego, luksusowego designu stoją za nią liczne sukcesy, które marka osiągnęła w 2020 roku. Stock Prestige Vodka Gold zaprasza więc do wspólnej celebracji! Już od sierpnia w sklepach możecie zobaczyć znany produkt, Stock Prestige Vodka, w wyjątkowej wersji Gold. Kolor nie jest tu bez znaczenia – w tym roku marka ma co najmniej kilka powodów, by błyszczeć i celebrować sukcesy.

fot. materiały prasowe

Elegancja i styl w limitowanym wydaniu

Jak się prezentuje tegoroczna złota edycja? Zacznijmy od tego, że po raz pierwszy pojawiła się ona w dwóch odsłonach. Przy wariancie 0,7l został zastosowany imitujący złoto sleeve, a elementy dekoracyjne wykonano wykorzystując matowy lakier o satynowym wykończeniu. Natomiast butelka 0,5l została ozdobiona delikatnym, złotym detalem – paskiem na wysokości logotypu. Niby drobny szczegół, ale opakowanie nabrało zupełnie innego stylu. Obie etykiety prezentują się bardzo elegancko, są minimalistyczne i nawiązują do luksusowego charakteru marki. Butelka o smukłym kształcie i nowoczesnym wyglądzie wpisuje się w najnowsze trendy w designie produktów premium i jest ikoniczna w swojej kategorii. Kolor złoty kojarzy się z luksusem i sukcesem – czyli tym, co stoi za tegoroczną edycją limitowaną Stock Prestige Vodka Gold.

fot. materiały prasowe

Wyjątkowe wnętrze i najlepsza jakość

Stock Prestige Vodka to nie tylko wyjątkowy design i coroczne edycje limitowane opakowania – to również najwyższa jakość i doskonały smak, który od lat jest doceniany przez konsumentów. Receptura to wynik połączenia ponad 130 lat doświadczenia w wytwarzaniu alkoholi oraz najnowszych osiągnięć produkcji. Jako jedna z niewielu wódek jest produkowana na bazie jęczmienia, dzięki któremu ma wyjątkowy, naturalny i łagodny smak. Nic więc dziwnego, że Stock Prestige Vodka to nie tylko nr 1 wśród wódek premium w Polsce*, lecz także produkt powszechnie doceniany w międzynarodowych konkursach.

Obsypana medalami

Tegoroczna limitowana edycja Stock Prestige Vodka Gold jest doskonałym świadectwem licznych sukcesów marki i podkreśleniem jej luksusowego charakteru. W wyjątkowy sposób zaprasza konsumentów do świata prestiżu i niezapomnianych przeżyć – wspólnej złotej celebracji.

fot. materiały prasowe

W samym 2020 roku marka zdobyła aż 4 medale na najważniejszych dla branży alkoholowej konkursach. Dwa złote za jakość, kunszt produkcji i smak – pierwszy przyznany przez ceniony na całym świecie Instytut Jakości Monde Selection, drugi – w konkursie International Spirits Challenge, w którym udział wzięło ponad 1 700 produktów. Kolejne nagrody to srebro w kategorii smaku i najwyższych standardów produkcji w konkursie San Francisco World Spirits Competition oraz brąz w International Wine and Spirit Competition.

Złota celebracja to nie tylko efektowna butelka. Marka postanowiła uczcić swoje sukcesy wyjątkowym konkursem konsumenckim, w którym do wygrania, obok butelek limitowanej edycji Stock Prestige Vodka Gold, są także bony jubilerskie do sklepu Apart oraz iPhone 11 Pro Gold. Konkurs trwa do 25 października. Szczegóły konkursu znajdują się na profilu marki Stock Prestige na Facebooku.

fot. materiały prasowe

Zdjęcia: materiały prasowe Stock Prestige Vodka
Materiał powstał we współpracy z marką Stock Prestige
Pijodpowiedzialnie.pl

DESIGN

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych, przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.

Czy jesteś pełnoletni/a?