Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Małe przestrzenie: prefabrykowany domek, w którym odpoczniecie blisko natury

Lumipod z rozsuwanym, panoramicznym oknem sprawi, że całkowicie zanurzycie się w zieleni.
.get_the_title().

Lumipod to prefabrykowany domek zaprojektowany przez francuską firmę specjalizującą się w produkcji okien. Lumicene postawiła na prosty, minimalistyczny design, który nie zakłóca otaczającego krajobrazu. Bo w całym projekcie chodzi właśnie o przyrodę i wypoczynek blisko natury.

Duża, zakrzywiona szyba zapewnia piękne widoki oraz relaks wśród zieleni. Jednym gestem rozsuniecie okno i już możecie zażywać kąpieli leśnych.

Prefabrykowany domek, w którym odpoczniecie blisko natury Prefabrykowany domek, w którym odpoczniecie blisko natury Prefabrykowany domek, w którym odpoczniecie blisko natury

Całkowita powierzchnia domku wynosi zaledwie 17 m², ale gwarantuje wam wszystko, czego potrzebujecie podczas krótkiego pobytu. W tej niewielkiej przestrzeni zmieściły się sypialnia, szafa oraz łazienka z toaletą i prysznicem.

Okrągły dom o średnicy 5,45 m i wysokości 3,25 m jest tak kompaktowy, że możecie postawić go niemal wszędzie.

Okładzina z drewna sprawia, że doskonale wtapia się w krajobraz. Do wyboru są także inne wykończenia, dzięki którym dopasujecie go do różnych miejsc oraz warunków.

Prefabrykowany domek, w którym odpoczniecie blisko natury Prefabrykowany domek, w którym odpoczniecie blisko natury
Prefabrykowany domek, w którym odpoczniecie blisko natury
Fot. LUMICENE

Lumipod jest produkowany w Lyonie. W ciągu 6 miesięcy może zostać dostarczony do dowolnego miejsca na świecie. Montaż domku zajmuje około 2 dni.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez LUMICENE (@lumicene_)

Tekst: AB

DESIGN