Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Marka Psyjaciele.com zaprosiła do współpracy polskie artystki. Efektem są prześwietne akcesoria dla psów i kotów

„Psyjaciele to polska marka, która kocha polski design” – przedstawiają się na swojej stronie. Dowody? Jest ich co najmniej sześć, bo właśnie tyle niesamowicie zdolnych bestii stworzyło dla nich swoje kolekcje.
.get_the_title().

Maty, nerki spacerowe, muszki, legowiska, domki, matotorby, bandamki, kanapy, poszewki na poduszki, torby wielorazowe, zabawki, szelki, smycze, obroże, kocyki, boxy, a nawet etui na kupoworki – trzeba przyznać, że mają tego trochę na składzie, mimo że dopiero co debiutowali na rynku.

Twórcy Psyjaciół, czyli Gośka i Krzysiek, już na początku swej działalności mają jasną wizję tego, co chcą nam do zaoferować.

Psyjaciele.com/Matotorba/Grafika: Pola Augustynowicz
Psyjaciele.com/Grafika: Pola Augustynowicz

To zabawne, designerskie, ale przy tym funkcjonalne akcesoria dla psów i kotów. Gośka z Krzyśkiem znają dobrze ten temat, bo do ekipy Psyjaciół należą też szorstkowłose adopciaki – Kiszka i Rupieć oraz kot Trzebabiec.

Wszystko więc wskazuje na to, że oprócz dobrej jakości materiałów i fajnego designu, w projekty tej marki będą też każdorazowo włożone niemałe pokłady prawdziwej miłości do zwierząt.

Psyjaciele.com/Grafika: Daria Solak
Psyjaciele.com/Legowisko – okrągła poducha z kapturem/Grafika: Daria Solak

Całą masę dobrej energii i równie dużo świetnych pomysłów w proces tworzenia psyjacielskich akcesoriów wniosły też utalentowane rysowniczki, ilustratorki i graficzki, które marka zaprosiła do współpracy. Ich nazwiska na pewno mieliście okazję już usłyszeć. Jeśli jednak nie, to poznajcie je teraz – gwarantujemy, że jeszcze nieraz się na nie natkniecie.

Psyjaciele.com/Grafika: Lina Lark
Psyjaciele.com/Domek 2w1/Grafika: Lina Lark
Psyjaciele.com/Box wielofunkcyjny/Grafika: Lina Lark/Projekt boxu: Weronika Tomasik

Psyjaciele.com połączyli swe siły z Polą Augustynowicz, Susie Hammer, Darią Solak, Liną Lark, Joanną Gębal i Aleksandrą Morawiak, o której współpracy z pracownią cukierniczą „Wzrusza Toruń” pisaliśmy ostatnio tutaj. Zresztą każda z artystek posiada imponujące portfolio i niezwykły talent, którego owoce w postaci akcesoriów i mebli dla naszych kochanych zwierzaków możemy teraz sobie sprawić.

To przedmioty, które towarzyszą nam i naszym pupilom każdego dnia – nie mamy więc nic przeciwko, żeby były takie fajne!

Trzeba też wspomnieć o Weronice, na co dzień współwłaścicielce i głównej projektantce marki „Coś Ty Dźwigał”. Projekty przeróżnych legowisk z oferty Psyjaciele.com są właśnie jej autorstwa.

Psyjaciele.com/Grafika: Aleksandra Morawiak
Psyjaciele.com/Box geometryczny/Grafika: Aleksandra Morawiak/Projekt boxu: Waronika Tomasik

Prototypy wszystkich kolekcji trafiły do schronisk w Sanoku i Skawinie – tamtejsze pieski już korzystają z wygodnych legowisk od Psyjaciele.com. Marka jednak nie zamierza na tym poprzestawać z niesieniem pomocy czworonogom w potrzebie. Psi i koci modele biorący udział w jej kampaniach będą zwierzętami właśnie ze schronisk.

W ten sposób zaprezentują się większemu gronu odbiorców, pokażą, jakie są cudne i być może znajdą nowy dom.

Psyjaciele.com/Grafika: Susie Hammer
Psyjaciele.com/Box otwarty/Grafika: Susie Hammer/Projekt boxu: Weronika Tomasik

Ekologiczne wypełnienia i tektury z recyklingu do pakowania paczek, papierowe metki, zero folii i wykorzystywanie podczas produkcji materiałów do ostatniej niteczki – to kilka z przyjaznych dla naszej planety rozwiązań, które praktykują Psyjaciele.com.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Czy wiesz, że Psyjaciele to marka, która bardzo stara się dbać o naszą planetę? W procesie produkcji staramy się nie używać folii, worków; korzystamy z recylingowanej tektury; wszystkie produkty tworzymy ręcznie z polskich produktów; nasze materiały zużywamy do najmniejszej niteczki, a naszych klientów bardzo zachęcamy do skorzystania z pomysłów na #upcycling, które można znaleźć na naszej stronie psyjaciele.com/pl/upcycling Jeśli masz ochotę pochwal się swoim dziełem wrzucając do neta zdjęcie z #psyjacieleupcycling – co jakiś czas będziemy nagradzać najciekawsze zgłoszenia! #eco #upcycling #recycling #eko #byceko #ekomarka #psyjaciele #pobawsie #dlapsa #dlakota #dlapsów #dlakotów #ekologia #dlaplanety #bądźeko #zerowaste

Post udostępniony przez Psyjaciele.com (@psyjaciele_com)

Także klientów namawiają do bycia bardziej zero waste. Na ich stronie można znaleźć pomysły na upcycling kartonów, w których są wysyłane ich produkty.

Psyjaciele.com/Nerka spacerowa/Grafika: Joanna Gębal
Psyjaciele.com/Muszka/Grafika: Joanna Gębal
Psyjaciele.com/Grafika: Joanna Gębal
Psyjaciele.com/Box wielofunkcyjny/Grafika: Joanna Gębal/Projekt boxu: Weronika Tomasik

Produkty Psyjaciele.com są do kupienia tutaj.

Zdjęcia główne: Psyjaciele.com
Tekst: Kinga Dembińska

DESIGN