Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Mieszkasz w bloku i marzysz o własnej przestrzeni na zewnątrz? IKEA ma na to sposób

Projektanci IKEA udowadniają, że można odprężyć się na świeżym powietrzu, nie wychodząc z domu.
.get_the_title().

W tym roku IKEA wprowadziła do sprzedaży kolekcję SOMMAR 2018 już w lutym, chcąc osłodzić klientom tęsknotę za latem. Znalazły się w niej bowiem m.in. meble ogrodowe, subtelne, ekologiczne oświetlenie, wzorzyste tkaniny czy akcesoria w żywych kolorach, które świetnie sprawdzają się także we wnętrzach, wprowadzając do nich wakacyjną atmosferę.

Tegoroczna letnia kolekcja zachęca, by zwolnić tempo i cieszyć się każdą chwilą domowych wakacji. Główną ideą, która przyświecała projektantom IKEA przy jej tworzeniu, było przekonanie, że niezależnie od pogody, odpoczywać można we własnym domu, przedłużając wakacje na wiele miesięcy. Produkty z kolekcji SOMMAR 2018 zachęcają do beztroski i relaksu, działają pozytywnie na zmysły, pozwalając nam odkrywać nasz dom na nowo – komentowała podczas premiery Małgorzata Jezierska, Specjalista ds. PR, IKEA Retail w Polsce.

Od początku maja pogoda dopisuje jednak na tyle, że elementy nowej kolekcji szwedzkiej marki można już wreszcie testować na świeżym powietrzu. Co jednak jeżeli ktoś mieszka w bloku i nie ma własnej przestrzeni na zewnątrz?

Projektanci IKEA pomyśleli także o tym, przygotowując całą gamę rozwiązań, które umilą popołudniowy relaks na balkonie.

Wystarczy go bowiem odpowiednio zaaranżować, by cieszyć się prywatną oazą i promieniami słońca. Niecodzienną atmosferę pomogą wprowadzić wielobarwna łańcuchy świetlne oraz zasilane energią słoneczną lampy stołowe LED SOLVINDEN, które dodatek pozwolą żyć w bardziej zrównoważony sposób.

Odpowiednią oprawę balkonu pomogą wprowadzić także kwiaty, a turkusowe doniczki SOMMAR dodatkowo wydobędą ich urok.

Pełny relaks zapewni natomiast przeznaczona do użytku zewnętrznego sofa HAVSTEN, o której więcej pisaliśmy tutaj.

Jej modułowa konstrukcja pozwoli dobrać odpowiednią wysokość, szerokość i liczbę siedzisk.

To nie wszystko, bo projektanci IKEA mają też rozwiązania dla tych, którzy chcą się cieszyć prywatną słoneczną oazą, ale nie mają balkonu. Są przecież okna!

Wystarczy otworzyć je tak szeroko, jak tylko się da, powiesić w nich kwietniki oraz rozłożyć zapasowy materac lub stos poduszek i kilka pledów.

DESIGN