Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Minerały mają moc!

Także w AGD. Siemens stworzył zmywarkę z "superminerałem" zeolitem. Dzięki niemu urządzenie jest bardziej przyjazne dla środowiska i zużywa mniej energii.
.get_the_title().

W naturze tkwi niezwykła moc. Na rynku pojawia się coraz więcej kosmetyków i środków, które sięgają po naturalne formuły i to, co stworzyła natura. Marka Siemens wykorzystuje naturalne minerały z korzyścią dla ekologii i zmniejszenia zużycia energii w swoich urządzeniach AGD. Brzmi dobrze? Zmywarka z zeolitem SIEMENS SN678X36TE wykorzystuje siłę naturalnego minerału. Zeolit, nazywany tańczącym kamieniem, to naturalny glinokrzemian pochodzenia osadowego, który powstawał przez miliony lat z pyłu wulkanicznego osiadającego na alkalicznych morzach i jeziorach. Minerał robi obecnie zawrotną karierę.

Jego właściwości oczyszczające i detoksykujące sprawiły, że stał się popularnym składnikiem w ekologicznej pielęgnacji. Pomaga oczyścić organizm z metali ciężkich i zanieczyszczeń!

Zeolit nazywany jest też pogromcą bakterii i patogenów. Znalazł zastosowanie w terapiach wspierających leczenie rozmaitych chorób, także w terapiach wspierających po chemioterapii i radioterapii. Minerał ten charakteryzuje się ujemnie naładowanymi jonami. Większość toksyn, takich jak metale ciężkie, promieniowanie i pestycydy, mają ładunek dodatni, dlatego minerał na nie jak magnes, przyciągając je do swojej powierzchni i neutralizując. Potrafi także neutralizować niepożądane chemikalia, mykotoksyny, bakterie patogenne, wirusy, a nawet radioaktywne izotopy z organizmów. Jest bogaty w krzem, wapń, potas i żelazo.

Minerał jest również wykorzystywany do filtrowania wody, oczyszczania powietrza i pasz zwierząt. Usuwa również cząsteczki pochodzące z plastikowych butelek.

Jak wykorzystano go w urządzeniach domowych? Zmywarka marki SIEMENS SN678X36TE została wyposażona w autorski system Turbosuszenia Zeolith®, który wykorzystuje właściwości zeolitu. Ukryte na dnie zmywarki granulki minerału współpracują aktywnie z urządzeniem.

Przy każdym cyklu, podczas trybu suszenia, wchłaniają wilgoć i przekształcają ją w ciepło, skutecznie wspomagając i przyspieszając ten proces. W następnym cyklu, pod wpływem wysokiej temperatury, minerał odzyskuje swoje właściwości absorpcyjne i granulki znów są gotowe do wchłaniania wilgoci w trakcie suszenia.

Zmywarka z Turbosuszeniem Zeolith® działa szybciej i zużywa wyjątkowo niewiele energii. A dzięki funkcji varioSpeed Plus na zmywaniu i suszeniu możemy oszczędzić do 66 proc. czasu.

DESIGN