Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Młoda polska marka postanowiła stworzyć piękne łóżka w przystępnej cenie

Polska marka postanowiła stworzyć piękne łóżka, które was zachwycą, oszczędzą miejsce w waszym domu i do tego nie zrujnują budżetu. Poznajcie Berke., polską firmę, która o stylowych i wygodnych łóżkach wie naprawdę wiele.
.get_the_title().

Każdy człowiek przesypia średnio 1/3 swojego życia, więc temat łóżka i odpowiedniego materaca wcale nie jest błahy. Spędzamy tu jeszcze więcej czasu, czytając ulubioną książkę lub robiąc maratony na Netfliksie. Znalezienie fajnego, prostego, tapicerowanego łóżka w przystępnej cenie jest wyzwaniem. Berke. to młoda polska marka, które postanowiła mu sprostać i stworzyła linię nowoczesnych, zgodnych z aktualnymi trendami, ale też ponadczasowych drewnianych i tapicerowanych łóżek. I to w każdym możliwym wymiarze – nawet 2 na 2 metry. W Berke. pracują fachowcy z olbrzymim doświadczeniem. Wraz z jednoosobowym działem designu w postaci założyciela marki Kacpra Kuczyńskiego tworzą łóżka, które odnajdą się w każdym stylu i każdym domu. W ofercie firmy znajdziecie też stoliki nocne i kufry do przechowywania.

Model Slimwood, nr 1 wśród klientów Berke.

Tworzymy łóżka: nowoczesne, drewniane, designerskie, tapicerowane. Łączy je jedno: są wygodne i świetnie wykonane – tłumaczy założyciel marki. W Berke. znajdziecie wielkie małżeńskie łóżka w designerskim stylu i przystępne cenowo łóżka z pojemnikiem na pościel, dziecięce, a także materace czy stoliki nocne. Firma wykorzystuje wysokiej jakości tkaniny, drewno oraz plecionkę LOOM. Marzysz o pięknym łóżku z zagłówkiem, ale każdy centymetr jest na wagę złota?

W Berke. znajdziesz kompaktowe tapicerowane łóżka, których wezgłowie ma zaledwie 4 cm grubości!

Model Slimwood, nr 1 wśród klientów Berke.

F5: Kto stoi za marką Berke.?

Kacper Kuczyński: Wspaniały zespół młodych i zaangażowanych ludzi, którzy w profesjonalny sposób tworzą coś ciekawego i oryginalnego. W Berke. kierujemy się ideą, żeby dostarczać ludziom najlepszych produktów i zapewnić im bezpieczeństwo transakcji. Sprzedaż online opiera się na zaufaniu i z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że robimy wszystko tak, aby to zaufanie uzyskać.

Jak zaczęła się Pana przygoda z meblami i skąd pomysł na własną firmę? Do tego łóżka, czyli coś, do czego zazwyczaj klienci podchodzą bardzo poważnie. 

Dość klasycznie. Pracowałem w dużej firmie produkcyjnej, w której niestety byłem tylko „trybikiem”, ale dzięki temu miałem inne spojrzenie na to, co się dzieje. W końcu stwierdziłem, że mam dosyć i już czas na realizację własnych pomysłów. Co do łóżek, to ma Pani rację. Jest to bardzo istotna rzecz w naszym życiu. Chociaż część ludzi zapomina o tym, że to również materac ma wpływ na nasze samopoczucie w ciągu dnia.

Można spokojnie powiedzieć, że dobre łóżko odpowiada za spokój ducha, a materac daje nam spokój ciała.

Model Slimwood, nr 1 wśród klientów Berke.

Jak powstają Wasze łóżka i meble?

Kiedy wpada mi jakiś pomysł do głowy, idę do pracowni, czyli „mojego świata maszyn” i zabieram się za pracę. Często pomysł przychodzi w łóżku i nie pozwala zasnąć. Wtedy wiem, że to będzie „to coś”.

Jakie ma Pan marzenia na przyszłość? Jak będzie wyglądało Berke za kilka lat?

Bardziej od marzeń interesuje mnie realizacja oraz tworzenie nowych rzeczy. Pomysłów i zadań jest ogrom, dlatego można powiedzieć, że moim marzeniem byłoby, aby dzień był troszeczkę dłuższy.

Jaki model jest waszym, a raczej klientów nr 1?

Zdecydowanie SLIMWOOD DĄB z materiałem z kolekcji _02. Jest to świetne łóżko, które pozwala na zaoszczędzenie miejsca, ponieważ ma bardzo smukłą bryłę. Dzięki temu w sypialni panuje lekkość, na której mocno nam w Berke. zależy. Jest to również i mój faworyt. Numerem 2 jest model CONIXSOFT, wzbogacony o pojemnik na przechowywanie rzeczy – sprawdza się idealnie w małych mieszkaniach i pozwala zaoszczędzić miejsce.

Model CONVIXSOFT z pojemnikiem na pościel, nr 2 wśród klientów Berke.
Model MORESOFT z pojemnikiem
Model MORESOFT z pojemnikiem
Model FLATSOFT SAND
Model ANGELWOOD
Model FLATWOOD

Zdjęcia: materiały prasowe

DESIGN