Modny design w przestrzeni coworkingowej tylko dla kobiet w Londynie

The Wing otwiera swoje podwoje w londyńskim Soho.
.get_the_title().

The Wing to globalna sieć przestrzeni coworkingowych tylko dla kobiet. W Stanach Zjednoczonych funkcjonuje już osiem oddziałów organizacji, która ma na celu wspieranie kobiet na różnych płaszczyznach – od biznesu i przedsiębiorczości, poprzez równouprawnienie, aż po zaprzestanie marginalizacji dziewcząt i kobiet w patriarchalnych społecznościach.

Przestrzenie coworkingowe pod skrzydłami The Wing to miejsca, w których kobiety z różnych środowisk, o różnym pochodzeniu i zróżnicowanych doświadczeniach, zarówno tych profesjonalnych, jak i osobistych, spotykają się, aby wspólnie debatować, działać i tworzyć. W oddziałach The Wing regularnie odbywają się też spotkania z wpływowymi kobietami ze świata polityki, show biznesu, nauki i sportu – wykłady wygłosiły tam już Jennifer Lawrence, Alexandria Ocasio-Cortez, Tina Fey, Jennifer Lopez, Hillary Clinton, Lana Condor czy Venus Williams.

Do organizacji należy już ponad 8000 kobiet.

Sieć nieustannie się rozrasta, a wraz z nią pojawiają się kolejne przestrzenie coworkingowe. Najnowsza powstanie w samym sercu londyńskiego Soho, a swoje podwoje dla kobiet otworzy już jesienią 2019 roku.

Londyński oddział The Wing zajmie pięciopiętrowy budynek o powierzchni ponad 1100 metrów kwadratowych. Będzie to pierwsza lokalizacja poza Stanami Zjednoczonymi. Poza coworkingiem w londyńskim oddziale znajdzie się też miejsce na siłownię, taras na dachu, kawiarnię oraz pokój herbaciany.

Tak londyński The Wing prezentuje się na wizualizacjach.

Tekst: AO

DESIGN