Motorola x Pantone: edge 30 neo to kolory Gen Z w użyciu

Motorola we wrześniu tego roku zaprezentowała nowe smartfony z rodziny edge ogłaszając jednocześnie współpracę z Instytutem Pantone. Pierwszy efekt? motorola egde 30 neo - smartfon w kolorach Pantone dla Gen Z. Sprawdźcie kolor Very Peri w użyciu polskich ambasadorek marki Motorola.
.get_the_title().

Motorola nawiązała współpracę z Instytutem Pantone, który wyznacza globalne trendy kolorystyczne. Pierwszym efektem tej długofalowej kolaboracji jest model edge 30 neo, który we wrześniu miał swoją premierę w Mediolanie. Czym wyróżnia się egde 30 neo? Oczywiście genialnymi kolorami. Każda z wersji kolorystycznych przygotowanych wspólnie z Pantone ma umieszczoną z tyłu próbkę koloru oraz umożliwia personalizację interfejsu z wykorzystaniem poszczególnych odcieni. Na jakie kolory zdecydował się Pantone? Dla egde 30 neo wybrał zielony Aqua Foam, czarny Black Onyx, metaliczny Ice Palace i oczywiście kolor roku —Very Peri.

Co roku Instytut Pantone ogłasza kolor, pod znakiem którego ma nam minąć najbliższe 12 miesięcy. 2022 rok należy do koloru Very Peri, ma numer 17-3938 i jest czymś pomiędzy niebieskim a fioletowym i jak widać po ostatnich pokazach mody zostanie z nami na dłużej.

To pierwszy raz, kiedy Pantone nie sięgnął po gotowe kolory, tylko stworzył całkiem nową barwę – zainspirował się technologią, która coraz bardziej przenika naszą codzienność – tokenami NFT czy metaverse. Jak prezentuje się na smartfonie? Sprawdziły to polskie ambasadorki Motorola.

Jedną z nich jest Fog in the garden, czyli Izabela Wojciechowska, beauty influencerka, która tworzy niezwykłe makijaże. Jej prace są magiczne, ale też pracochłonne – jeden makijaż Iza tworzy nieraz 6/7 godzin, ale efekty obserwuje kilkaset tysięcy ludzi z całego świata. Iza potrzebuje smartfona, który pozwoli jej wydobyć szczegóły makijażu, ale też kręcić filmiki przy użyciu przedniej kamerki. Ten poniżej został zainspirowany najnowszym modelem edge 30 neo w kolorze Very Peri.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Żabia Królowa (@fog_in_the_garden)

Wśród ambasadorów marki Motorola znajdują się młodzi ludzie z pokolenia Z, dla których kolor jest czymś więcej niż modą, to sposób wyrażania siebie. Dla utalentowanej artystki, muzyka i piosenkarki Weroniki Jasiówki znanej jako Wrony kolor różowy jest znakiem rozpoznawczym. Kolor Very Peri współgra z neonową stylistyką jaką znajdziecie na jej koncie na Instagramie oraz na TikToku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez WRONA (@wronaofficial)

Kolejną ambasadorkę Agnieszkę Skrzeczkowską możecie znać z programu Top Model, a w mediach społecznościowych jako Maschines. Wspólnie ze swoją partnerką Katarzyną Brzuszczyńską wydały niedawno książkę 'Lesby’, w której rozprawiają się z mitami na temat realiów życia par homoseksualnych w Polsce, na temat ich drogi. Czy jest łatwo? Przeczytajcie ich książkę. Dziewczyny nie tracą czasu na hejt, robią swoje i są przy tym ujmująco szczere. Agnieszkę często można zobaczyć w filetowych stylizacjach, więc edge 30 neo w kolorze Very Peri bardzo do niej pasuje.

Very Peri pojawił się w Windowsie, PowerPoincie czy Teamsach, zawładnął też trendami wnętrzarskimi, czy beauty i zostanie z nami na kolejny sezon razem z innymi odcieniami fioletu.

Motorola egde 30 neo to najtańszy model serii edge 30, kompaktowy i poręczny, bardzo wygodnie leży w dłoni – jest idealny do obsługi jedną ręką. Przyciąga przystępną ceną oferując jednocześnie szereg rozwiązań charakterystycznych dla modeli flagowych.

Smartfon nie przekraczający ceny 2 tysięcy złotych z cechami flagowca? Motorola edge 30 neo ma szybkie ładowanie, ładowanie bezprzewodowe, optyczną stabilizację obrazu, głośniki stereo z Dolby Atmos, skaner odcisku palca i dobre aparaty.

Moduł aparatu jest otoczony paskiem LED, który rozświetla się na różne sposoby, informując o tym, co się dzieje, bez rozpraszania uwagi użytkownika. Wystarczy szybkie spojrzenie na spód telefonu, by sprawdzić, czy na przykład są nowe powiadomienia lub ktoś dzwoni.

Aparat główny 64 Mpx z optyczną stabilizacją obrazu (OIS), aparat do selfie 32 Mpx z technologią Quad Pixel poprawiającą jakość obrazu – łączy cztery piksele w jeden, co zapewnia lepszą czułość przy słabym oświetleniu. Do tego obiektyw ultraszerokokątny i makro 13 Mpx.

Z neo możesz streamować, grać, przeglądać Internet lub przełączać się między aplikacjami — na ekranie o częstotliwości odświeżania 120 Hz widok jest zawsze płynny. Klienci z pewnością docenią fakt, że edge 30 neo trafia do nich w pudełkach bez plastiku, z nadrukami z naturalnego atramentu pochodzącego z soi i materiałami pochodzącymi w 60% z odzysku pokonsumenckiego.

fot. materiały prasowe, Instagram

 

 

 

DESIGN