Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Najlepsze wnętrza: nagrodzony dom projektu HOLA Design w świątecznej odsłonie

Dom projektu pracowni HOLA Design, który został nagrodzony w konkursie International Property Awards, ozdobiły świąteczne dekoracje.
.get_the_title().

‘Siła spokoju’ – tak właśnie nazwano projekt Moniki i Adama Bronikowskich z pracowni HOLA Design. W podwarszawskim domu, który został nagrodzony w prestiżowym międzynarodowym konkursie, kojąca i relaksująca atmosfera trwa przez cały rok.

Realizacja otrzymała od jurorów konkursu International Property Awards aż 5 gwiazdek i zdobyła tytuł ‘Best Residential Interior Poland’.

Podwarszawski dom to realizacja, która zawsze będzie na czasie, nie zestarzeje się i pozostanie odporna na przelotne mody oraz chwilowe trendy architektoniczne. Takie zresztą były życzenia pary przyszłych domowników, które zostały spełnione przez architektów.

‘Siła spokoju’, podobnie jak inne projekty wnętrz pracowni HOLA Design, bazuje na ponadczasowej elegancji oraz klasyce we współczesnej odsłonie.

Wnętrza zawdzięczają ciepły i odprężający nastrój naturalnym materiałom na czele z dębem olejowanym oraz szlachetnym kamieniem. Duże okna i wewnętrzne przeszklenia sprawiają, że dom jest jasny i pełny światła. Po zmroku pokoje rozświetlają kryształowe lampy oraz świece. Światła odbijają się też w licznych lustrach.

Sztukaterie na ścianach, starannie dobrane meble i tapety oraz dopracowane detale, np. frontów zabudowy czy ażurowego parawanu przy schodach, sprawiają, że wnętrza są przytulne i eleganckie.

Kolorystykę oraz wyposażenie wnętrza dopasowano do gustu właścicieli. Ich ulubioną, pikowaną tapicerkę znajdziemy w niemal w każdym pomieszczeniu – od sofy w salonie na parterze po zagłówek łóżka w sypialni na piętrze. Jednym z marzeń przyszłych domowników była wolnostojąca wanna w głównej sypialni. Architekci spełnili ich życzenie i usytuowali wannę w pobliżu dużego, komfortowego łóżka.

Z okazji zbliżających się Świąt niezwykłą atmosferę domu podkreślono dodatkowo za pomocą eleganckich, sezonowych dekoracji z Miloo Home.

Na choince w pokoju dziennym zawisły bombki: złote, opalizujące oraz najmodniejsze w tym roku – tłoczone i pokryte aksamitem. Charakterystyczne dla Bożego Narodzenia akcenty czerwieni wprowadzają do wnętrza również bordowo-złote gałązki. Z Miloo Home pochodzą też inne dodatki podkreślające świąteczny wystrój. Zobaczymy je na przykład w sypialni, która dzięki dekoracyjnym, miękkim i ciepłym tkaninom nabrała przytulnego, świątecznego charakteru.

Zdjęcia: Yassen Hristov, Stylizacja: Patrycja Rabińska

Opracowanie: AB
Źródło: hola-design.pl

DESIGN