Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Nie możesz pracować, bo kot położył się na klawiaturze? Kup sobie ten stół

Coworking ze zwierzakiem jest niełatwą, a czasem wręcz niemożliwą sprawą. CATable to coś, co zainteresuje właścicieli kotów, zwłaszcza tych pracujących przy biurku czy stole w domu.
.get_the_title().

Ten mebel jest projektem chińskiej pracowni LYCS Architectrure. Wykonane z drewna grube blaty tworzą plac zabaw dla naszego futrzaka. Eksploracja znajdujących się w stole otworów i przejść powinna skutecznie odwrócić uwagę kota od stojącego na biurku kubka z kawą, a tym samym uchronić go przed zrzuceniem na podłogę.

Nasz pupil może na koniec zasnąć w dostosowanej do tego przestrzeni pod blatem.

Dzięki temu, że będzie spał tam, a nie na biurku, czyli zniknie z naszego pola widzenia, może przestaniemy się użalać nad sobą, że taki kot to ma 9 żyć i większość przesypia, a my tylko jedno i poświęcamy je w dużej mierze na ostrą tyrkę.

Ogromną zaletą tego biurka jest również to, że ma ono naprawdę fajny design. Gdyby ktoś nam wcześniej opowiadał o meblu, który ma być zarazem rajem dla kota, wyobrazilibyśmy sobie jakąś totalnie udziwnioną konstrukcję o „nienachalnych” walorach estetycznych.

Tu jest jednak minimalistycznie, ze smakiem, a zarazem bez utraty funkcjonalności – dla nas i zwierzaka.

Dodatkowym plusem jeż też wielkość stołu – 150 cm x 70 cm x 78 cm. Często jest to przecież nasze centrum dowodzenia, gdzie oprócz laptopa muszą się zmieścić notesy, lampka, talerz z obiadem, kilka ramek ze zdjęciami naszego kota.

Źródło zdjęć: Lycs-Arc.com
Tekst: Kinga Dembińska

DESIGN