Nie możesz pracować, bo kot położył się na klawiaturze? Kup sobie ten stół

Coworking ze zwierzakiem jest niełatwą, a czasem wręcz niemożliwą sprawą. CATable to coś, co zainteresuje właścicieli kotów, zwłaszcza tych pracujących przy biurku czy stole w domu.
.get_the_title().

Ten mebel jest projektem chińskiej pracowni LYCS Architectrure. Wykonane z drewna grube blaty tworzą plac zabaw dla naszego futrzaka. Eksploracja znajdujących się w stole otworów i przejść powinna skutecznie odwrócić uwagę kota od stojącego na biurku kubka z kawą, a tym samym uchronić go przed zrzuceniem na podłogę.

Nasz pupil może na koniec zasnąć w dostosowanej do tego przestrzeni pod blatem.

Dzięki temu, że będzie spał tam, a nie na biurku, czyli zniknie z naszego pola widzenia, może przestaniemy się użalać nad sobą, że taki kot to ma 9 żyć i większość przesypia, a my tylko jedno i poświęcamy je w dużej mierze na ostrą tyrkę.

Ogromną zaletą tego biurka jest również to, że ma ono naprawdę fajny design. Gdyby ktoś nam wcześniej opowiadał o meblu, który ma być zarazem rajem dla kota, wyobrazilibyśmy sobie jakąś totalnie udziwnioną konstrukcję o „nienachalnych” walorach estetycznych.

Tu jest jednak minimalistycznie, ze smakiem, a zarazem bez utraty funkcjonalności – dla nas i zwierzaka.

Dodatkowym plusem jeż też wielkość stołu – 150 cm x 70 cm x 78 cm. Często jest to przecież nasze centrum dowodzenia, gdzie oprócz laptopa muszą się zmieścić notesy, lampka, talerz z obiadem, kilka ramek ze zdjęciami naszego kota.

Źródło zdjęć: Lycs-Arc.com
Tekst: Kinga Dembińska

DESIGN