Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Jesteśmy mile zaskoczeni nową ofertą produktową Grundiga

Doskonale już wiecie o tym, że Grundig powrócił. Znana i ceniona na całym świecie marka w nowej odsłonie wraca ze swoim sprzętem na polski rynek. Dziś przyglądamy się nieco bliżej temu, co ma obecnie w swojej ofercie.
.get_the_title().

Sentyment do sprzętu Grundiga wynieśliśmy z domu. Ich urządzeniami o świetnym designie cieszyliśmy oko jeszcze jako dzieci. Teraz sprawdzamy, co marka ma aktualnie w swojej ofercie. To już nie tylko RTV.

Teraz Grundig oferuje nam sprzęt AGD – mały i duży. Nie rezygnuje ze swojej vintage’owej historii, ale stawia też na najnowsze technologie.

Ale do rzeczy! Małe AGD oferuje nam idealny początek każdego dnia. Jak wyobrażacie sobie swój idealny poranek? Świeżo parzona kawa, której zapach roznosi się po domu, a do tego tosty z powidłami od mamy… Super, bo jest to do zrobienia!

Marka proponuje nam wysokiej jakości urządzenia ze stali nierdzewnej, które idealnie współgrają ze sobą stylistycznie. Nowoczesne, czyli proste i minimalistyczne wzornictwo. Tostów nie spalicie, bo toster posiada regulacje stopnia przypieczenia.

Programator czasowy w ekspresie zapewni Wam miłą pobudkę zapachem świeżo zaparzonej kawy. Jeżeli nadal nie będziecie chcieli wstać z łóżka, funkcja podtrzymania temperatury sprawi, że wypijecie gorącą kawę nawet wtedy, gdy wstaniecie niecoooo później. Na kawę możecie zaprosić sąsiadów (jeśli oczywiście ich lubicie), gdyż podczas jednego parzenia kawy otrzymacie aż 10 filiżanek napoju. I można ruszać do pracy!

Wiemy, że obiady zwykle jadacie na mieście. My też. Ale wyobraźcie sobie taką sytuację: dzwoni tata, że wieczorem wpadną z mamą na nieproszoną i niespodziewaną kolacje, bo odbierają ciocię z lotniska i akurat będzie im po drodze. Tak, znamy to uczucie i myśli: „no nie, serio?”.

Spokojnie, Grundig oferuje Wam system HomeWhiz. Co to takiego?

HomeWhiz to system w AGD Grundiga, którym możecie sterować za pomocą aplikacji. Ułatwi Wam funkcjonowanie, pomoże w organizacji i zapewni oszczędność czasu. Klika ruchów palcem po ekranie smartfona wystarczy, aby wszystko w domu zrobiło się praktycznie „samo”. I nie musicie się obawiać, że nie domknęliście lodówki – o tym również przypomni wam aplikacja.

Funkcja inteligentnego domu z systemem Grundiga jest elastyczna, dopasowuje się do Ciebie i twojego trybu dnia. Chcesz gdzieś zostać dłużej – możesz, musisz szybko zrobić pranie – nie ma problemu. Nastawisz pranie z apki, wyłączysz zmywarkę z apki i o nic nie musisz się martwić.

Zdalnie sterowane urządzenia HomeWhiz zadbają o Wasz dom i rodzinę. Gdziekolwiek będziecie – w pracy czy na lunchu – korzystając ze swojego telefonu, bez trudu wybierzecie program pieczenia, włączycie zmywarkę tak, by naczynia były gotowe na wasz powrót czy wstawicie pranie i suszenie obrusu. Wszystko to zrobicie, korzystając z aplikacji, która jest kompatybilna z waszym domowym AGD.

HomeWhiz posiada też wbudowane przepisy z gotową listą składników potrzebną podczas zakupów i instrukcją ich łączenia, która zapewni idealne rezultaty pieczenia za każdym razem. Nawet jeśli nie jesteście mistrzami kuchni, Grundig ułatwi Wam zadanie dosłownie na każdym kroku przygotowywania posiłków. Wybieracie przepis i wysyłacie go do piekarnika. Odpowiedni program i parametry pieczenia zostaną automatycznie ustawione. Banalnie proste!

Wam zostaje tylko czekanie na pochwały i zbieranie laurów od rodziców, którym tak się spodobało, że zostają dwa dni dłużej.

A na koniec tata westchnie z sentymentem ,widząc nowe oblicze marki, z którą wiąże się tyle jego młodzieńczych wspomnień.

Swój sprzęt marka Grundig tworzy z myślą o współczesnych ludziach: chcących korzystać z życia, cieszących się chwilą, szukających możliwości oszczędności czasu. Chcąc ułatwić nam życie, wprowadza masę udogodnień: pralki wyposażone są w system odświeżania parowego, który w zaledwie 20 minut pozwala na odświeżenie codziennych ubrań i usunięcie z nich przykrych zapachów. Zmywarki posiadają superszybkie programy i systemy suszenia parowego, dzięki którym naczynia zawsze wyciągacie idealnie czyste, suche i błyszczące, a lodówki wytwarzają naturalnie występujące jony, które neutralizują bakterie, zapewniają czyste powietrze i świeżość wewnątrz lodówki. Dzięki najnowszym technologiom wykorzystywanym przez markę, życie po prostu staje się łatwiejsze.

DESIGN