Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Pantone z nową paletą metalicznych kolorów

Od opakowań, które mienią się na półkach, po lśniące okładki folderów reklamowych. Nowa paleta metalicznych barw pomoże wam zaprojektować materiały, które przyciągną uwagę.
.get_the_title().

Metaliczne i perłowe kolory cieszą się coraz większą popularnością. Trend dynamicznie się rozwija, szczególnie w projektowaniu opakowań.

Instytut Pantone zawsze uważnie obserwuje i analizuje to, co dzieje się na rynku.

Dlatego wypuścił właśnie nową kolekcję metalicznych kolorów.

Pantone z nową paletą metalicznych kolorów Pantone z nowa paleta metalicznych kolorow Pantone z nową paletą metalicznych kolorów

Kolekcję Metallics for Graphic and Packaging Design wykorzystacie w projektowaniu identyfikacji wizualnych, opakowań, papeterii czy materiałów marketingowych. Dzięki metalicznemu połyskowi wasze prace przyciągną uwagę i wyróżnią się na tle innych.

Paleta Pantone Metallics składa się z 655 metalicznych odcieni, które nadadzą blasku waszym projektom.

Paleta obejmuje bazowe, metaliczne barwy: chłodne i eleganckie srebra, błyszczące odcienie złota (w tym znany wszystkim miłośnikom iPhone’ów odcień różowego złota), a także ciepłe miedzie. Jest również pełna gama błyszczących kolorów: od intensywnej czerwieni, przez modny koral, róż, błękit, turkus, po miętową zieleń.

Pantone z nową paletą metalicznych kolorów
Pantone z nową paletą metalicznych kolorów
fot. PANTONE

Pantone proponuje projektantom także zestawienia kolorystyczne odnoszące się do aktualnych trendów. Pierwszym z tych dotyczących metalicznych kolorów jest Artful Simplicity łączący efektowny, elegancki turkus, subtelny szary i ciepłe, miedziane złoto.

Tekst: AB

DESIGN