Pierwsza edycja Warsaw Design Week rusza w październiku

Warszawa ponownie stanie się stolicą wzornictwa i designu. Na targach wnętrz Warsaw Home, które odbędą się w dniach 3-6 października w Ptak Warsaw Expo, pojawią się znakomici eksperci, utalentowani projektanci i ponad 700 wystawców z Polski i świata. Ale już od 1 października będzie można obcować z designem podczas pierwszej edycji Warsaw Design Week.
.get_the_title().

Targi Warsaw Home każdego roku przynoszą coś nowego. Tym razem po raz pierwszy będzie im towarzyszyć tydzień designu – Warsaw Design Week – na który składają się liczne spotkania, wykłady i warsztaty.

Dla tych, którzy chcą być na bieżąco, organizatorzy przygotowali praktyczny, dwujęzyczny przewodnik po najważniejszych wydarzeniach oraz miejscach, które trzeba zobaczyć.

Znajdziecie w nim informacje o najciekawszych architektonicznie miejscach stolicy, o specjalnych atrakcjach, jak spacery po Warszawiance, Dworcu Warszawa Ochota, zwiedzanie Domu Kereta, warsztaty mozaikowe dla najmłodszych w Pasażu Wiecha, a także program Design Forum, czyli czterodniowej konferencji z udziałem ekspertów i gwiazd z Polski i zagranicy. Przewodnik powstał we współpracy ze specjalistami – architektem Jakubem Szczęsnym, fotografem Marcinem Tyszką oraz twórczynią Warsaw Home – Kasią Ptak. Za jego projekt graficzny (jak i całą identyfikację wizualną tegorocznej edycji Warsaw Home) odpowiada Tomasz Kuczma. Wsparcia merytorycznego i promocyjnego udzielił Michał Mrożewski.

mat. prasowe

Warsaw Design Week Guide dostępny jest w wersji online na stronie www.warsawdesignweek.com, w wydaniu papierowym w ponad 200 punktach w Warszawie (muzea, galerie, restauracje, kawiarnie, hotele itp.) oraz w punkcie informacyjnym w Pasażu Wiecha, w sąsiedztwie warszawskiego pawilonu architektury ZODIAK.

Warsaw Home 2019
Tegorocznym targom Warsaw Home przewodzi hasło „Jestem”. Nie będzie tęsknego spoglądania w przeszłość ani uporczywego zastanawiania się, co przyniesie przyszłość. Organizatorzy skupią naszą uwagę na tym, co tu i teraz – na aktualnych tematach i zagadnieniach, które kształtują międzynarodowy biznes wnętrzarski. Poruszone zostaną tematy zrównoważonego rozwoju w designie, co-living czy biofeelieng. Bieżące informacje znajdziecie na stronie warsawhome.eu oraz Facebooku.

DESIGN