Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Polscy projektanci nagrodzeni w Chinach za najlepsze wnętrza

Pracownia mode:lina zdobyła główną nagrodę International Media Design Award za projekt wnętrz Brain Embassy.
.get_the_title().

Na uroczystej gali w Shenzhen poznańska pracownia mode:lina™ odebrała główną nagrodę International Media Design Award w kategorii Annual Office Space Award za projekt wnętrz warszawskiego co-creatingu Brain Embassy.

Projekt pracowni mode:lina™ wybrano spośród aż 5 tys. nominowanych wnętrz.

Brain Embassy to znacznie więcej niż przestrzeń co-workingu. Projektanci poszli o krok dalej. Wyznaczyli nowy kierunek, którego celem nie są już tylko piękne i funkcjonalne wnętrza biurowe, ale przede wszystkim zaangażowana społeczność, która w nich pracuje oraz je współtworzy.

Brain Embassy to miejsce, w którym społeczność wzajemnie się inspiruje.

Można tutaj pracować w ruchu, np. jadąc na rowerze, spędzać czas w zaciszu sali bibliotecznej, odpoczywać, medytować lub dzielić się inspiracjami w przestrzeni open-space wypełnionej mapami myśli. Tak naprawdę ogranicza was tylko wyobraźnia.

Polscy projektanci nagrodzeni w Chinach Polscy projektanci nagrodzeni w Chinach Polscy projektanci nagrodzeni w Chinach Polscy projektanci nagrodzeni w Chinach
Polscy projektanci nagrodzeni w Chinach
Fot. materiały mode:lina™

Organizatorem International Design Media Award jest jeden z największych chińskich magazynów wnętrzarskich – Modern Decoration, który śledzi najnowsze trendy w projektowaniu.

Od 16 lat w konkursie nagradzane są najlepsze projekty wnętrz.

Tegoroczną edycję zorganizowano pod hasłem „Design Evolution”, a wyboru zwycięzców dokonało jury składające się z projektantów i dziennikarzy (m.in. z redakcji magazynu FRAME).

Źródło: modelina-architekci.com
Tekst: AB

DESIGN