Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Polska marka SolPaleo robi piękne bukiety z suszonych kwiatów!

Trwałe dekoracje z całkowicie naturalnym składem? Suszone rośliny! SolPaleo to idealne połączenie promieni słońca i roślinnych darów Ziemi.
.get_the_title().

Za tą wyjątkową marką stoi grupa super kreatywnych dziewczyn, którym natura nie jest obojętna. Same określają SolPaleo (Sol, czyli słońce + Paleo) jako muśnięty słońcem hołd dawnym czasom, kiedy wszystko było proste i naturalne. Obok dekoracji z suszonych roślin znajdziecie naczynia, wazony, kosze – wszystko, co sprawi, że kompozycje zaprezentują się jak najpiękniej!

Wybór jest ogromny, obok traw mierzących 2 metry wysokości znajdziecie mini trawy i dmuszki, a w bukietach mnóstwo gatunków roślin: palmy, paprocie, lunarie, bawełny, trawy pampasowe,  nawet gęsie pióra!

źródło: SolPaleo

Wszystko w spójnym klimacie boho, który inspiracje czerpie z odległych kultur i krajobrazów. Boho nieprzypadkowo przywodzi na myśl klimat Ameryki Południowej – wyjątkowe i popularne ostatnio trawy pampasowe czyli tzw. pampasy pochodzą właśnie z południowoafrykańskich stepów, dlatego mają duże wymagania uprawowe. Utrzymanie ich w ogrodzie przez zimę jest sporym wyzwaniem. Dziewczyny z SolPaleo rozwiązały ten problem: decydując się na suszki mamy pewność, że będą się pięknie prezentować każdego dnia bez względu na porę roku.

Suszone trawy i kwiaty to sposób na 100% naturalne dekoracje bez wymieniania na świeże co jakiś czas. Wyglądają przepięknie i pozwalają otaczać się naturalnymi roślinami bez obaw o podlewanie czy światło!

źródło: SolPaleo

Popularność pampasów rośnie z dnia na dzień. Te wyjątkowe byliny ozdobne nadają charakteru każdemu miejscu, w którym zostaną ułożone. U SolPaleo odnajdziecie je w łagodnych i stonowanych barwach, możecie też dobrać odpowiednie naczynie, w którym umieścicie swoje rośliny. Takie duety cieszą oko nadając klimatu wnętrzom.

źródło: SolPaleo

Chociaż wybór gotowych bukietów robi wrażenie, to wcale nie trzeba się do niego ograniczać – dziewczyny przygotowały dla Was produkty DIY, z których zrobicie własne kompozycje skrojone idealnie pod Wasz gust! Inspiracji szukajcie na Instagramie marki.

Należy obchodzić się z nimi ostrożnie, bo bywają kruche. Nie jest to jednak żadna wada – urok delikatnych kwiatów potrafi sprawić, że surowe wnętrza staną się przytulne.

Tekst: NK
zdjęcie główne: @beeindetails , SolPaleo

DESIGN