Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Powstało Airbnb Plus. Spodoba się głównie fanom dobrego designu

Designerzy i dekoratorzy wnętrz pomogą chętnym właścicielom "podrasować’ ich mieszkania.
.get_the_title().

Airbnb Plus, nowa kategoria na popularnej platformie wynajmu mieszkań wakacyjnych, to strefa przeznaczona tylko dla dobrze zaprojektowanych, pełnych dobrego designu wnętrz. Wprowadzona w lutym tego roku funkcja pozwala potencjalnym gościom na przeglądanie tylko tych apartamentów i domów, które przeszły rygorystyczny proces preselekcji – głównie pod względem estetyki, oryginalności projektu i, godnego Instagrama, wyglądu.

Aby znaleźć się na liście Airbnb Plus, dołączając do nieco ponad 2000 wybranych przez ekspertów mieszkań rozsianych dookoła globu, należy przejść przez kilkustopniowy proces selekcji. Pierwszym krokiem jest zgłoszenie się przez właściciela. Następnie pracownicy platformy analizują historię gospodarza, ranking i historię anulowanych rezerwacji. Na końcu specjalna ekipa Airbnb przeprowadza inspekcję apartamentu, oceniając go w różnych kategoriach: od czystości, poprzez szybkość Wi-Fi, aż po tę najważniejszą – styl i design.

Źródło: The Spaces

Jeżeli wnętrza mieszkania nie odpowiadają wysokim oczekiwaniom speców z Airbnb, do współpracy zatrudnione zostaje biuro aranżacji i wystroju.

Usługa konsultacji z ekspertem od projektowania wnętrz dostępna jest na razie niestety jedynie w USA i Kanadzie.

Źródło: Vogue Australia

DESIGN