Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Projektanci z Grynasz Studio z prestiżową nagrodą Red Dot 2020

Kolekcja mebli łazienkowych OVAL autorstwa Grynasz Studio została właśnie wyróżniona prestiżową nagrodą Red Dot 2020. Gratulujemy!
.get_the_title().

Marta Niemywska-Grynasz i Dawid Grynasz zostali nagrodzeni jedną z najważniejszych nagród w dziedzinie projektowania. Jury międzynarodowego konkursu przyznało duetowi Grynasz Studio prestiżową Red Dot Design Award 2020 za nowatorską kolekcję mebli łazienkowych OVAL, która powstała dla polskiej marki DEVO.

Kolekcja OVAL, zanim zdobyła Oskara designu, została doceniona w konkursach Must Have 2019 i Dobry Wzór 2019.

Proste i eleganckie meble łazienkowe doceniono za styl, funkcjonalność, wysoką jakość wykonania oraz różnorodne możliwości aranżacji.

Projektanci z Grynasz Studio z nagrodą Red Dot 2020 Projektanci z Grynasz Studio z nagrodą Red Dot 2020 Projektanci z Grynasz Studio z nagrodą Red Dot 2020 Projektanci z Grynasz Studio z nagrodą Red Dot 2020

Nagrodzone Red Dotem meble łazienkowe wyróżniają unikatowe, minimalistyczne formy – charakterystyczne dla projektów Grynasz Studio, opływowe kształty oraz wysokiej jakości materiały: naturalne olejowane drewno i malowana proszkowo stal.

W kolekcji OVAL multidyscyplinarny duet połączył styl skandynawski z loftowym. Projektanci zestawili miękkie formy drewna z geometrycznymi bryłami i mocnym rysunkiem metalowych elementów.

Seria OVAL obejmuje różne, przemyślane pod kątem funkcjonalnym komponenty, dzięki którym można w dowolny sposób urządzić wygodną i funkcjonalną zarówno dużą, jak i małą łazienkę. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu umywalki nablatowej i blatu w szafce pod umywalkę, kolekcja pozwala na indywidualny dobór kształtu umywalki z propozycji dostępnych na rynku.

Projektanci z Grynasz Studio z nagrodą Red Dot 2020 Projektanci z Grynasz Studio z nagrodą Red Dot 2020 Projektanci z Grynasz Studio z nagrodą Red Dot 2020 Projektanci z Grynasz Studio z nagrodą Red Dot 2020
Projektanci z Grynasz Studio z nagrodą Red Dot 2020
Zdjęcia: Katarzyna Kural Sadowska/ grynaszstudio.com

Tekst: AB

DESIGN