Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Przenieś arcydzieło malarstwa prosto do… swojego łóżka!

Marka Savoir Beds we współpracy z National Gallery w Londynie stworzyła ekskluzywną kolekcję łóżek inspirowanych największymi dziełami sztuki!
.get_the_title().

W kolekcji National Gallery w Londynie znajduje ponad 2,3 tys. dzieł sztuki datowanych od połowy XIII wieku do 1900 roku. W zbiorach są największe arcydzieła malarstwa Botticellego, Leonarda da Vinci, Tycjana, Rembrandta, Claude’a Moneta czy Vincenta Van Gogha. Teraz, dzięki unikatowej kolekcji łóżek Savoir Beds, przeniesiesz sztukę z muzeum wprost do swojej sypialni.

Możesz zamówić luksusowe łóżko z dowolnym obrazem z kolekcji National Gallery w Londynie.

Każdy egzemplarz zostanie wydrukowany w Wielkiej Brytanii przy użyciu najnowszych technologii na aksamitnej, lnianej lub bawełnianej tkaninie i znajdzie się na ręcznie tapicerowanym zagłówku oraz ramię łóżka. Do sypialnianego mebla zostanie dołączona specjalna tabliczka opisującą wybrany obraz. Za wykonanie oraz projekt tkanin odpowiada Andrew Martin.

Przenies arcydzielo sztuki prosto do swojego lozka

Eksperci z National Gallery zatwierdzą indywidualnie każde łóżko, aby zagwarantować, że zachowuje ono doskonałą jakość i spójność z oryginalnym dziełem sztuki.

Możesz już zobaczyć 4 projekty łóżek z zagłówkami tapicerowanymi w lilie wodne z obrazów wybitnego impresjonisty Claude’a Moneta, sceny marynistyczne holenderskiego twórcy Jana van de Cappelle, kwiaty z barokowej martwej natury Jana van Huysuma oraz „Walkę miłości z czystością” renesansowego włoskiego malarza Gherarda di Giovanniego del Fory. Zatem miłych snów w otoczeniu sztuki!

Przenies arcydzielo sztuki prosto do swojego lozka
Przenies arcydzielo sztuki prosto do swojego lozka
Savoir Beds © The National Gallery, London

Źródło: savoirbeds.co.uk
Tekst: AB

DESIGN