Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Przenośna stacja idealna do pracy zdalnej na dworze

Projekt marki Yanko Design oferuje cień i prywatność podczas pracy zdalnej na łonie natury.
.get_the_title().

Choć elastyczność pracy zdalnej zachęca do przeniesienia się z laptopem do ogrodu, w rzeczywistości takie rozwiązanie często okazuje się bardziej problematyczne niż mogłoby się wydawać. Promienie słoneczne pieką cię w twarz i odbijają się od ekranu, utrudniając pracę, a obecne wokół osoby rozpraszają uwagę. Niestety, istnieje niewiele dobrych rozwiązań tego problemu. Na rynku dostępne są wprawdzie osłony przeciwsłoneczne, które można umieścić na laptopie, aby zapobiec odblaskom, ale często są one niepraktyczne lub niezbyt skuteczne. Doskonalszym rozwiązaniem byłoby więc coś bardziej zbliżonego formą do namiotu. Na taki właśnie pomysł wpadli projektanci z Yanko Design przy tworzeniu przenośnej stacji roboczej, która tworzy wokół ciebie i twojego laptopa wyjątkowe zadaszenie.

Zdjęcie: Yanko Design / Matan Rechter

Shelly to osobiste miejsce pracy na świeżym powietrzu, które zapewni zarówno prywatność, jak i cień.

Swoją nazwę zawdzięcza muszelkowej formę – posiada daszek, który składa i rozkłada się jak skorupa pancernika. Zawiera także wbudowaną ławkę i stół.

Kiedy jesteś gotowy do pracy, ławka Shelly ustawia się w pozycji pionowej, a dach rozwija się nad głową.

Całość zbudowana jest z lekkiego aluminium i syntetycznej tkaniny cordura, która ma chronić użytkowników przed promieniowaniem UV. Choć Shelly wydaje się być dość duży, producent zapewnia, że jego transport nie jest trudny.

Zdjęcie główne: Yanko Design / Matan Rechter
Tekst: AD

DESIGN