Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Przeurocze stworki projektu Haas Brothers, które chętnie zaprosilibyśmy do naszych domów

Z takimi elementami wyposażenia wnętrza poczujecie się, niczym Alicja w Krainie Czarów.
.get_the_title().

Jeśli mielibyście ochotę na wiosenne metamorfozy w mieszkaniu, to jest duże prawdopodobieństwo, że zakupiwszy rzeczy od Haas Brothers uzyskalibyście lepszy efekt WOW niż po odmalowaniu ścian czy nawet wymianie mebli. Obok tych stworków nie da się przejść obojętnie.

Haas Brothers, czyli para niezwykle uzdolnionych projektantów znanych ze swoich innowacyjnych rozwiązań w designie, połączyła tym razem swoje siły z luksusową marką lifestylową L’OBJET.

W wyniku tej współpracy powstała kolekcja baśniowych stworków – artykułów gospodarstwa domowego. Znajdziemy w niej naczynia, tekstylia, artykuły papiernicze i zapachy do domu.

„Kolekcja The L’OBJET HAAS BROTHERS to spotkanie wizjonerskich umysłów i wykwalifikowanych rąk twórców.” – czytamy na stronie L’OBJET „Inspirację do jej powstania stanowiło nieziemskie piękno Parku Narodowego Joshua Tree. Używając tych przedmiotów, zamienicie to co zwyczajne, w nadzwyczajne.”

Kolekcja będzie dostępna na stronie L’OBJET lada moment, ale już teraz prowadzona jest przedsprzedaż.

Ceny podobają nam się już jednak znacznie mniej niż same projekty.

Najtańszy przedmiot to katalog przedstawiający kolekcję, który kosztuje ok. 180 złotych,dalej jest jednak znacznie drożej – papeteria to koszt ok. 430 złotych, a limitowane naczynia kosztują nawet 16 tys. złotych.

Źródło zdjęć: L-Objet.com
Tekst: Kinga Dembińska

DESIGN