Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

PSYJACIELE – polska marka z designerskimi akcesoriami dla zwierzaków. Kupując u nich wspierasz schroniska

Chcesz rozpieszczać swojego pupila? Zrób to z marką PSYJACIELE. W ten sposób pomożesz także psiakom ze schroniska.
.get_the_title().

PSYJACIELE to marka, która powstała z myślą o czworonogach i ich właścicielach. Ma w swojej ofercie produkty i akcesoria, bez których nie obejdzie się żaden psi tata i żadna psia mama. Jest też spora oferta dla kotów! Pomysł na markę zrodził się w głowie Gosi i Krzyśka stosunkowo niedawno. Postanowili więc spełnić swoje marzenia, jednak nie chodziło im tylko o realizowanie się w biznesie. Przede wszystkim chcieli mieć większą możliwość pomocy zwierzakom – dzięki własnej marce mogli zacząć wspierać okoliczne schroniska na znacznie większą skalę.

Warto zatem podkreślić, że PSYJACIELE to nie tylko nietypowe produkty najwyższej jakości, ale także marka niosąca dużo dobra!

źródło: psyjaciele

Wszystkie produkty to autorskie pomysły Gosi i Krzyśka. Za ich zdobienie odpowiadają wyłącznie polscy artyści, rysownicy i ilustratorzy, a za wykonanie – najlepsi polscy designerzy.

Dlatego akcesoria od PSYJACIÓŁ są niepowtarzalne i zaprojektowane z pomysłem.

Z pewnością docenicie ich również za świetny humor i zabawne nazwy, które nadają swoim oryginalnym wzorom – szare akcesoria to „50 pysków Greya”, tęczowe kolory to „Miłość, równość, gryzaki””, kosmos – „I Need Space”, a kolorowy kolaż to po prostu „Kotolaż”.

źródło: psyjaciele

Ich flagowe produkty to legowiska zrobione z wytrzymałego materiału i przystosowane do łatwego czyszczenia. Sprawdźcie też niezwykle funkcjonalne etui na kupoworki, dzięki któremu wyjmowanie pojedynczych worków nie będzie już nigdy stanowić problemu. To autorski produkt zastrzeżony unijnie, wodoodporny i pozwalający na dwojakie przymocowanie na smyczy. Zdecydowanie ułatwi wam spacerowanie z pupilem, sprawiając, że już nigdy nie zapomnicie o wzięciu z sobą woreczków.

źródło: psyjaciele

Ponadto w sklepie znajdziecie całe mnóstwo wzorzystych gadżetów. Od pasów samochodowych, obroży i smyczy po bandanki oraz zabawki dla zwierzaków.

Znajdzie się też coś dla was – właścicieli!

Są nerki, ekotorby, plecaki i poszewki na poduszki. Wszystko po to, aby nikt nie miał wątpliwości, że stanowicie ze swoim pupilem świetnie dobrą parę!

źródło: psyjaciele

Marka PSYJACIELE przyczynia się do wspierania schronisk poprzez dostarczanie im produktów i świadome promowanie akcji „Nie kupuj – Adoptuj”. Co więcej, część modeli pojawiających się na stronie to zwierzaki, które czekają na swój dom lub które niedawno zostały adoptowane. Świetny pomysł w szczytnym celu!

Zerknijcie także na specjalną kolekcję adresówek dla czworonogów i pasujących do nich bransoletek dla właścicieli. Powstała w kolaboracji z marką ANIMALKINGDOM, a 10 proc. zysku od obu marek powędruje do schroniska w Sanoku.

źródło: psyjaciele

Na koniec wspomnimy, że dla marki liczy się także środowisko, dlatego wszystko, co wychodzi spod ich ręki, jest eko, a za sprawą sprytnych instrukcji można przerobić pudełka na urocze kartoniki na przysmaki dla zwierzaków.

Oni są po prostu genialni!

źródło: psyjaciele

Tekst: Marta Mankiewicz

DESIGN