Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Są lekkie, kolorowe i gwarantują fantastyczną jakoś dźwięku – te słuchawki to prawdziwy majstersztyk!

Słuchawki Teufel SUPREME ON wyglądają i grają znakomicie - mieliśmy okazję przetestować je w redakcji. Tak się dzisiaj słucha muzyki.
.get_the_title().

Nauszne, bezprzewodowe słuchawki Bluetooth z liniowym przetwornikiem HD i efektywnym tłumieniem zewnętrznych hałasów pozwolą cieszyć się świetnym brzmieniem w każdym miejscu. SUPREME ON mieliśmy okazję przetestować w redakcji F5 i jesteśmy nimi zachwyceni. Są świetnie wykonane, mają piękne kolory i są bardzo wygodne. Widać i czuć dobrą jakość nie tylko dźwięku, ale i materiałów, które zostały w nich użyte.

Dobrze sprawdzą się zarówno w czasie w pracy w home office, kiedy chcesz się odciąć od zewnętrznych hałasów, jak i w podróży – wygodnie się składają, więc możesz wszędzie je ze sobą zabrać. Już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę ich wygląd – elegancki design, wysokiej jakości materiały oraz elementy odporne na ścieranie się, które sprawiają, że te bezprzewodowe słuchawki to prawdziwy majstersztyk. Oczywiście mają znacznie więcej zalet niż minimalistyczny wygląd i kolory (do wyrobu mamy aż sześć wariantów kolorystycznych).

Słuchawki SUPREME ON nie tylko świetnie wyglądają, ale są również najmocniejszymi słuchawkami Bluetooth. Gwarantują bogaty dźwięk, wyraziste basy i szczegółowe tony wysokie.

Inżynierowie dźwięku niemieckiej marki Teufel zadbali o to, by wycisnąć z tych niewielkich, lekkich słuchawek wszystko co się da. Przetwornik liniowy HD z magnesami neodymowymi zapewnia precyzyjne wysokie tony oraz mocne, głębokie basy. Korektor dźwięku możesz ustawić w darmowej aplikacji Teufel Headphone App.

Słuchawki są wyposażone w system głośnomówiący z dwoma mikrofonami. Wbudowana technologia tłumienia hałasów cVc z Qualcomm odpowiada za bardzo dobrą słyszalność w trakcie rozmów przez telefon oraz na Skypie i umożliwia sterowanie głosem przez Siri lub Asystenta Google.

Możesz słuchać muzyki, oglądać filmy albo grać nie przeszkadzając pozostałym domownikom. A funkcja współdzielenia – ShareMe to świetny pomysł na spędzanie czasu we dwoje. Dzięki niej możesz dzielić się ulubioną muzyką z bliską osobą. Producent wyposażył zestaw w technologię NFC, która ułatwia szybkie parowanie. Funkcja ShareMe pozwala sparować dwie pary słuchawek bezprzewodowo z jednym smartfonem, tryb Party umożliwia sparowanie słuchawek z dwoma urządzeniami jednocześnie. Sprawdzą się przy video konferencjach, ale też wspólnym słuchaniu muzyki czy graniu.

Grube, dobrze dopasowane nauszniki tłumią hałasy i dźwięki dobiegające z otoczenia. Stabilny i elastyczny pałąk ze stali sprężynowej oraz wytrzymałe, miękkie materiały zastosowane na nausznikach, sprawiają, że możesz słuchać muzyki przez długie godziny. Słuchawki SUPREME ON są bardzo wygodne i nie wywierają ucisku, więc doskonale nadają się do długich sesji muzycznych nawet dla osób noszących okulary.

Słuchawkami możesz sterować za pomocą wygodnego joysticka. A wygodna funkcja Auto-Play odtwarza muzykę automatycznie po założeniu słuchawek i automatycznie pauzuje po ich zdjęciu.

Pojemna, wydajna bateria i inteligentny system zużywania energii pozwala nawet na 30 godzin odtwarzania muzyki za pomocą słuchawek. Za pomocą kabla USB możesz je błyskawicznie naładować. Wystarczy już 15 minut ładowania, by korzystać z nich przez ponad godzinę.

Słuchawki SUPREME ON są dostępne w sześciu wariantach kolorystycznych.  Ich cena to 649 zł. W zestawie ze słuchawkami znajdują się wytrzymałe etui podróżne oraz przewody: USB-C służący do ładowania słuchawek oraz mini-jack. Ten i inne produkty audio marki Teufel znajdziesz w sklepie internetowym teufelaudio.pl.


materiał partnerski na podst. informacje prasowe teufelaudio.pl

DESIGN