Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Samsung Lifestyle TV: dla kinomanów, instagramerów i miłośników designu

Dzięki linii Samsung Lifestyle TV możecie wybrać telewizor idealnie dopasowany do waszych potrzeb.
.get_the_title().

Ostatnie kilkanaście miesięcy sprawiło, że nawet ci, którzy wcześniej nie byli zwolennikami posiadania telewizora, zatęsknili za tym sprzętem. A z pewnością doświadczył tego każdy, kto tłoczył się ostatnio w kilka osób przed ekranem laptopa, by obejrzeć nowy film. Jednocześnie jednak wiele osób wkłada wiele energii w dopieszczanie swoich mieszkań i może się obawiać, że telewizor będzie dominować nad wnętrzem. Kiedy na pierwszy plan wysuwa się telewizor, trudno w końcu kultywować minimalistyczny design.

A gdyby jednak telewizor dopasował się do was i do waszych potrzeb? Samsung pokazuje, że to możliwe.

Linia Lifestyle TV to telewizory skrojone z myślą o bardzo konkretnych potrzebach ich użytkowników. Znajdzie się coś dla tych, którzy cenią sobie dobry design i dla tych, którzy najchętniej przeglądają media społecznościowe. Jest nawet coś z myślą o osobach, które najchętniej decydują się na seanse pod chmurką… A do tego każdy z produktów z linii Lifestyle TV zawiera pełen pakiet Smart TV, a w nim dostęp do aplikacji VOD, muzycznych i sportowych.

Kochacie sztukę? Wybierzcie The Frame

Wyłączony telewizor nie musi być czarną plamą. Model The Frame to wysokiej klasy telewizor, ale z dodatkową funkcją wyświetlania dzieł sztuki, zamknięty w minimalistycznej ramie, takiej jak dla obrazów.

Wystarczy jeden przycisk na pilocie, aby z oglądania telewizji przejść do trybu ‘sztuka’ i zamienić telewizor w muzeum.

W ten sposób ekran staje się częścią wnętrza. I to taką, którą możecie samodzielnie zaprojektować, wybierając dowolny obraz z ponad 1,4 tys. prac dostępnych w Art Store.

Stawiacie na design? Postawcie na The Serif

Ten designerski telewizor został zaprojektowany przez braci Ronana i Erwana Bouroullec. To obecnie jeden z najsłynniejszych duetów projektantów. Francuzi słyną z organicznych form, a ich prace można podziwiać w muzach całego świata – od paryskiego Centre Pompidou po nowojorskie MOMA.

Gwarantujemy, że takiego telewizora jeszcze nie widzieliście.

The Serif na pierwszy rzut oka przypomina bowiem… białą tablicę na nóżkach. Możecie go ustawić tam, gdzie tylko chcecie. I usiąść w dowolnym miejscu – z The Serif macie gwarancję, że będziecie dobrze widzieć pod każdym kątem. A nóżki możecie odpiąć – tak też będzie designersko.

The Sero, czyli coś dla fanów Instagrama

A w zasadzie nie tylko Instagrama, bo The Sero spodoba się wszystkim, którzy spędzają dużo czasu w mediach społecznościowych.

Obrotowy ekran telewizora możecie ustawić w pionie lub w poziomie – to zupełnie nowatorskie rozwiązanie!

Kiedy połączycie ekran ze smarfonem i skorzystacie z aplikacji Smart Things, będzie on automatycznie rotować, w zależności od tego, co oglądacie. Prawda, że wygodne?

Z The Premiere poczujecie się jak w kinie

W ostatnim czasie wiele festiwali filmowych przeniosło się do internetu lub zaczęło prezentować online część swojego repertuaru – tak jest choćby w przypadku Nowych Horyzontów czy zbliżającego się wielkimi krokami Millenium Docs Against Gravity.

Jest sposób na to, by zagwarantować sobie prawdziwie kinowe przeżycia, nie wychodząc z domu.

To The Premiere, czyli laserowy projektor Ultra Krótkiego Rzutu. Choć jest niewielki, ma naprawdę imponującą moc. Model LSP9T to nawet 130-calowy ekran i wbudowane 40-watowe głośniki w formacie 4.2 z technologią dźwięku przestrzennego Samsung Acoustic Beam. Poza tym jego montaż jest naprawdę prosty – tylko kilka kroków dzieli was więc od tego, by w domu poczuć się jak w kinie.

Seans w plenerze? Koniecznie z The Terrace

Jeśli telewizor nie kojarzy wam się z imprezą w plenerze, to może jeszcze nie mieliście odpowiedniego telewizora.

Model The Terrace jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, a więc spokojnie możecie go wynieść na zewnątrz, by uświetnił imprezę z przyjaciółmi. Niestraszne mu owady, kurz, wilgoć czy deszcz, bo spełnia wymogi normy IP55. Sprawdzi się i przy karaoke, i przy projekcji zdjęć z wczasów, i przy oglądaniu najnowszego odcinka waszego ulubionego serialu – nawet w słoneczne dni! To możliwe dzięki powłoce antyrefleksyjnej i jakości obrazu QLED 4K.

DESIGN