Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Sex positive: założycielki marki Maude, stworzyły piękne, minimalistyczne i subtelne wibratory

Ten moment zażenowania, w którym dziecko znajomych znajduje przez przypadek Twoją brzęczącą zabawkę… Tym razem to koniec chowania kiczowatych gadżetów erotycznych pod łóżko!
.get_the_title().

Eva Goicochea i Dina Epstein, założycielki marki Maude, stworzyły piękne, minimalistyczne i subtelne produkty, które mają na celu umilić życie seksualne ich użytkowników. W swojej ofercie prezentują wibrator, prezerwatywy oraz dwa rodzaje lubrykantów. Dla Evy i Diny najważniejsze jest, aby ich produkty były przeznaczone dla wszystkich osób. Nieważne ile masz lat, jakiej jesteś płci czy orientacji seksualnej. Produkty tworzone są z dobrej jakości materiałów, nie są szkodliwe dla konsumenta. Cechują się prostotą, naturalnością, wyczuciem stylu.

Wielu z nas pragnie urozmaicić swoje życie seksualne, nie będąc przy okazji osądzanym. Właścicielki Maude stawiają na sex positive, komfortowe i świadome podejście do seksu. Koniec ze stereotypowym myśleniem i wyzywającymi zdjęciami półnagich kobiet, pojawiających się na opakowaniach prezerwatyw i zabawkach erotycznych.

Pozytywna seksualność to seksualność bez poczucia winy i wstydu. Akceptacja własnego ciała i lęków. Świadome i odpowiedzialne podejście do spraw seksu.

Dlatego Eva Goicochea i Dina Epstein podchodzą to tego tematu z szacunkiem. Stworzyły firmę dla wszystkich ludzi. Ich produkty są jednolite, nie są przeznaczone dla konkretnej grupy społecznej. To inne spojrzenie na produkcję gadżetów erotycznych. Idealnym dowodem jest Instagram Maude. Zamieszczane zdjęcia są subtelne, pełne wdzięku. Ich wibrator wyglądem przypomina wazon, który bez problemu można postawić w widocznym miejscu na szafce nocnej lub na wannie w łazience. Pojemnik z lubrykantem bliźniaczo przypomina ładną buteleczkę z mydłem. Natomiast paczka prezerwatyw jest łatwa i prosta w obsłudze, gdzie przy otwieraniu nie powoduje zbędnego szelestu. Produkty Maude idealnie komponują się z rzeczami codziennymi i sprawiają, że życie seksualne jest łatwiejsze i szczęśliwsze.

MK

Źródło zdjęć: https://getmaude.com/

DESIGN