Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Słuchaj muzyki w każdym zakątku domu dzięki głośnikowi Teufel MOTIV GO

Teufel MOTIV GO to propozycja dla wszystkich, którzy szukają mobilnego sprzętu, by cieszyć się doskonałym dźwiękiem w każdym pomieszczeniu, nawet w kuchni czy łazience.
.get_the_title().

W październiku Teufel przedstawił nowy, kompaktowy głośnik stereo Bluetooth. MOTIV GO to świetny pomysł na prezent dla melomanów i doskonała propozycja dla wszystkich, którzy chcą cieszyć się ulubioną muzyką w każdym zakątku domu. Mobilny głośnik spełnia normę IPX5, a to oznacza, że jest odporny na kurz i zachlapania, dzięki czemu możesz z niego swobodnie korzystać nawet w kuchni czy łazience.

Głośnik MOTIV GO wyróżnia się też elegancką obudową oraz technologią dźwięku przestrzennego Teufel Dynamore®.

Mieliśmy okazję przetestować MOTIV GO w naszej redakcji i zrobił na nas bardzo dobre wrażenie.

 

Zresztą już na pierwszy rzut oka to bardzo ładne urządzenie, którego prosty design nawiązujący do stylistyki retro sprawia, że pasuje do każdego wnętrza. Od początku istnienia marki Teufel świetna jakość dźwięku była dla firmy najważniejsza, dlatego zadbano o nią, projektując ten mobilny głośnik. W swojej minimalistycznej aluminiowej konstrukcji kryje dwa pełnozakresowe przetworniki odpowiedzialne za dobre i wyważone brzmienie. Głębokie, mocne tony niskie są generowane przez dwa dodatkowe pasywne przetworniki basowe.

Głośnik MOTIV GO, mimo kompaktowych rozmiarów, odtwarza dźwięk stereo, opcjonalnie wzmocniony przez technologię Teufel Dynamore®.

Tryb Dynamore® możesz włączać i wyłączać za pomocą przycisku na obudowie. Technologia Bluetooth 5.0 z kodekiem aptX® zapewnia wysoką jakość przesyłanego bezprzewodowo dźwięku. Dzięki temu MOTIV GO odtwarza muzykę z takich serwisów takich Spotify, YouTube, Apple Music, Deezer czy TuneIn w jakości zbliżonej do płyt CD.

Kompaktowy głośnik wyposażono w port AUX, który pozwala podłączyć inne, zewnętrzne odtwarzacze. Wbudowany mikrofon umożliwia natomiast obsługę połączeń telefonicznych oraz wydawanie poleceń za pośrednictwem asystentów głosowych (Google Asystent lub Apple Siri). Ciekawym rozwiązaniem jest także Tryb Party, który pozwala sparować równocześnie dwa smartfony i odtwarzać przez Bluetooth utwory na zmianę.

Dzięki pojemnej baterii mobilny głośnik będzie ci towarzyszył przez cały dzień. MOTIV GO odtwarza muzykę lub podcasty aż do 16 godzin na jednym ładowaniu.

Głośnik świetnie wygląda, a do tego jest lekki i bardzo poręczny. Bez problemu zabierzesz go ze sobą do kuchni, sypialni, łazienki czy na taras. Najnowszy sprzęt marki Teufel spełnia normę wodoszczelności IPX5, co znaczy, że niestraszne są mu zachlapania i zabrudzenia. Dużym plusem jest możliwość czyszczenia głośnika pod bieżącą wodą. To bardzo wygodne, prawda?

Głośnik Teufel MOTIV GO jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej. Jego cena to 1099 zł. Ten i inne produkty audio marki Teufel znajdziesz w sklepie internetowym teufelaudio.pl.

Zdjęcia: F5
Informacje prasowe teufelaudio.pl

DESIGN