Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Oto zimowa, świąteczna kolekcja IKEA

Świąteczny nastrój zawitał także do sklepów IKEA. Sprawdźcie, co wchodzi w skład okolicznościowej kolekcji.
.get_the_title().

Zimowa kolekcja trafiła do sklepów IKEA już jakiś czas temu. W jej skład wchodzą lampy, tekstylia, meble zastawa oraz akcesoria do gotowania.

Inspiracją do jej stworzenia było surowe piękno Islandii. Dominują więc naturalne materiały, ciepłe barwy i prostota.

IKEA na zapomniała także o zbliżających się Świętach. Talerze czy kubki z wzorem przypominającym robiony na drutach sweter umilą oczekiwanie na pierwszą gwiazdkę, a puchate kapcie i ciepłe koce mogą okazać się doskonałym prezentem świątecznym.

Tegoroczna kolekcja zachęca do tego, by w wyjątkowy sposób dzielić się świąteczną miłością. Przygotowanie domu na święta poprzez zawieszenie oświetlenia w oknie już 1 grudnia to typowo szwedzki sposób na podkreślenie ciepłej atmosfery – podkreśla Małgorzata Jezierska, Specjalista ds. PR, IKEA Retail w Polsce.

W kolekcji znalazły się więc także typowo bożonarodzeniowe dodatki – formy do pierniczków, kalendarz adwentowy w formie pudełek, świąteczne skrzaty czy akcesoria do opakowania prezentów.

Są także gotowe ciasteczka z migdałami, napój korzenny czy domek z piernika do samodzielnego złożenia. Wśród produktów zimowej kolekcji jest też wiele propozycji, dzięki którym zapakowanie prezentów stanie się prostsze. Kolorowa wstążka czy zestaw do pakowania – w IKEA znajdziecie dodatki, które pomogą stworzyć wymarzoną kompozycję dla bliskich.

DESIGN