Szczecińska firma Freedomes produkuje luksusowe namioty, w których można zamieszkać

Wcześniej namiot jej produkcji można było zobaczyć w „Marsjaninie” Ridleya Scotta.
.get_the_title().

Szczecińska firma Freedomes specjalizuje się w namiotach sferycznych. Wyprodukowany przez nią habitat można było zobaczyć w filmie „Marsjanin” Ridleya Scotta.

Firma ma także w swej ofercie samowystarczalne namioty kopsułowe, w które zadowolą wszystkich entuzjastów glampingu.

Wykonane są one ze specjalnej membrany oraz stalowej konstrukcji, a praca nad nimi trwała aż 1,5 roku. Jak zapowiada firma, materiał wykorzystany przy produkcji namiotu daje pewność, że można w nim mieszkać przez okrągły rok. I, jak widać na zdjęciach, bez niewygody ani pójścia na estetyczne ustępstwa.

Można to sobie wyobrazić mniej więcej tak, że na pustyni, na wydmach czy choćby w Puszczy Bukowej stawiamy namiot i w zasadzie możemy z niego nie wychodzić. Można tam czuć się jak Robinson Crusoe. Dodając do tego szklarnię do uprawy własnych warzyw i owoców, praktycznie będzie można odciąć się od supermarketów i innych zdobyczy cywilizacji. Jako jedyna firma na świecie będziemy oferowali komplet akcesoriów, który umożliwia stworzenie takiej konstrukcji poza siecią – zapowiadał Adam Łyczakowski z Freedomes. Firma zapowiada, że na jednej z greckich wysp stanie aż 30 takich namiotów, a najmniejszy z nich będzie mieć powierzchnię 20 metrów kwadratowych.

Źródło zdjęć: freedomes.pl
Tekst: NS

DESIGN