Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Szukasz pomysłu na wystrój wnętrza? Zainspiruj się tymi 3 trendami!

Sprawdź, który z 3 modnych trendów wnętrzarskich pasuje do twojego mieszkania. Inspiracji można szukać wokół siebie! Piękna restauracja, muzeum? Zachwycające lobby hotelowe? Najpiękniejsze polskie wnętrza już w styczniu nagrodzi marka Pfleiderer. Warto śledzić ten konkurs.
.get_the_title().

Marka Pfleiderer, producent materiałów i rozwiązań dla przemysłu meblarskiego oraz budownictwa, wskazała wiodące trendy we wzornictwie i aranżacji wnętrz w 2019 roku. Szukasz pomysłu na wystrój swojego mieszkania? Pomyśl o tych modnych rozwiązaniach:

1. Trend naturalny, czyli ukłon w stronę przytulności i wygody

Konkurs Wnetrze Roku Pfleiderer

Jeśli lubisz jasne, przytulne oraz pełne drewna wnętrza, trend naturalny jest dla ciebie. Zainspiruj się ciepłymi paletami barw, miękkimi tkaninami, drewnem o autentycznym wyglądzie i dodaj do nich zielone rośliny doniczkowe. W tak zaaranżowanym mieszkaniu poczujesz bliskość z naturą.

2. Trend industrialny – nowocześnie i w miejskim stylu

Konkurs Wnetrze Roku Pfleiderer

Industrialne wnętrza nawiązują do przestronnych loftów oraz budynków przemysłowych. Panuje w nich podoba surowość podkreślana przez kolory – odcienie czerni, szarości i srebra – oraz materiały, takie jak beton i metale zestawione z drewnem. W tym oryginalnym wnętrzu o wyrazistym charakterze świetnie wyglądają też przedmioty vintage i z upcyclingu.

3. Ponadczasowa elegancja trendu art deco

Konkurs Wnetrze Roku Pfleiderer

Art deco w nowoczesnym wydaniu to proste, zgeometryzowane formy połączone ze szlachetnymi materiałami. Do takiej aranżacji wybierz ciemne drewno i uzupełnij wystrój metalami o ciepłym, złocistym połysku, np. mosiądzem lub brązem. Świetnie sprawdzi się tutaj także kamień, np. bardzo modny marmur.

Po więcej inspiracji z obecnymi trendami wnętrzarskimi oraz meblowymi zajrzyj do katalogu Pfleiderera TrendBook 2019.

A jeśli jesteś architektem, koniecznie weź udział w konkursie Wnętrze Roku Pfleiderer! To pierwsza taka inicjatywa tej marki.

Organizator przeznaczył aż 12 nagród, w tym: 3 nagrody główne (kolejno od pierwszego do trzeciego miejsca: 15 tys. zł, 10 tys. zł i 7 tys. zł), 8 wyróżnień i 1 nagrodę specjalną.

Konkurs Wnetrze Roku Pfleiderer

Kiedy: zrealizowane projekty wnętrz i obiektów, w których zastosowałeś materiały Pfleiderera, możesz zgłosić do 31 października. Zwycięzców poznamy na początku 2020 roku!

Kto może wziąć udział: konkurs adresowany jest do architektów, jednak zarówno inwestorzy, jak i wykonawcy mogą zgłosić projekt. Obiekt zgłoszony do konkursu musi być w pełni ukończony, a czas całkowitej realizacji zgłaszanego projektu musi zamykać się w okresie 1 stycznia 2018 roku – 31 października 2019 roku. Obiekty, które mogą wziąć udział w konkursie to m.in. wnętrza hotelowe – hotele, pensjonaty, aparthotele, wnętrza biurowe; budynki edukacji zbiorowej – przedszkola, szkoły, uczelnie wyższe; restauracje, bary, puby; wnętrza użyteczności publicznej, handel detaliczny i sieci handlowe. Nie zapomniano także o coraz piękniejszych wnętrzach w kategorii spa i sport – siłownie, fitness, baseny, stadiony, centra Spa & Wellness.

Jak się zgłaszać: trzeba zarejestrować zgłaszaną realizację na platformie: www.wnetrzeroku.com/login

Więcej informacji o konkursie Wnętrze Roku Pfleiderer znajdziesz na stronie: www.wnetrzeroku.com

Zdjęcia: materiały prasowe Pfleiderer
Tekst: AB

DESIGN