Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Tęsknicie za plażą? Ten stół sprawi, że pod waszym dachem zapanuje prawdziwie nadmorski klimat

Zanim dorobimy się domku nad morzem, możemy sprawić, że przynajmniej nasza kanapa będzie w jego pobliżu.
.get_the_title().

Jakiś czas temu pisaliśmy o tym, że mieszkanie blisko wody ma pozytywny wpływ na nasze zdrowie psychiczne.

Jeśli chwilowo nie macie jednak możliwości rzucenia wszystkiego i wyjechania nad Bałtyk – improwizujcie! Ten niezwykły stół wykonany przez Wood Works by Jared powinien wam w tym pomóc.

„To niepowtarzalny mebel, w którym natura zatacza koło: od oceanu, przez drewno, po stal” – czytamy w opisie na Etsy.com.

Niesamowity efekt imitujący fale wpływające na piaszczysty brzeg udało się uzyskać, dzięki użyciu epoksydowej żywicy, nakładanej warstwami i barwionej różnymi odcieniami błękitu i bieli. Część blatu pozostała po prostu drewniana. Aby była trwała i odpowiednio współgrała fakturą z nachodzącą na nią żywicą, utwardzono ją woskiem olejnym.

Mebel ma wysokość stolika kawowego czy ławy (czyli ok. 45 cm), ale uważamy, że powinna powstać też wyższa wersja, która mogłaby służyć za biurko.

Na stronie Etsy.com widnieje informacja, że ten egzemplarz już znalazł swojego nowego właściciela. Na szczęście można zamówić podobny.

Za tę ręczną robotę trzeba zapłacić ok. 8400 złotych.

Może dałoby się utargować z Wood Works by Jared, żeby dorzucano morza szum i ptaków śpiew w pakiecie? Stolik jest do kupienia tutaj.

Źródło zdjęć: Wood Works by Jared/Etsy.com
Tekst: KD

DESIGN