Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

The Freestyle – przenośny projektor Samsung, którego możesz używać wszędzie

Ten projektor idealnie odpowiada na potrzeby millenialsów i pokolenia Z. Można go używać dosłownie wszędzie i w różny sposób.
.get_the_title().

W czasie lockdownu wielu z nas zostało skazanych na wpatrywanie się w ekrany. Przed nimi toczyła się nasza praca i nauka i to one dostarczały nam potem rozrywek w formie nowych seriali, filmów czy gier. Nic więc dziwnego, że po tak długim czasie wiele osób sprawiło sobie telewizor lub zamarzyło o projektorze. Samsung świetnie o tym wie. Właśnie zapowiedział model, który jest idealną odpowiedzią na potrzeby millenialsów i pokolenia Z.

The Freestyle to lekkie, bo ważące zaledwie 830 g przenośne urządzenie stanowiące połączenie projektora, inteligentnego głośnika i rozwiązania zapewniającego nastrojowe oświetlenie.

Podczas gdy większość projektorów wymaga ekranu czy białej ściany, dla The Freestyle nie ma rzeczy niemożliwych – dzięki zaawansowanym funkcjom korekcji z łatwością można przekształcić w ekran dowolną powierzchnię, taką jak ściana, sufit, podłoga czy nawet ścina namiotu. Wielkość obrazu można z łatwością dostosować do miejsca wyświetlania, przekątna obrazu wynieść może nawet 100 cali. Z kolei wszechstronny stojak umożliwia rotację do 180°.

The Freestyle to jedyny w swoim rodzaju projektor zapewniający niezrównaną elastyczność, która wychodzi naprzeciw zmieniającym się stylom życia użytkowników – mówi Simon Sung, Executive Vice President and Head of the Sales & Marketing Team of the Visual Display Business w Samsung Electronics. – Pozbawiony ograniczeń, jakie tradycyjnie narzucała zarówno przestrzeń, jak i rozmiar projektora, The Freestyle to przyjemne, wszechstronne urządzenie, z którego można korzystać w wybrany przez siebie sposób.

Urządzenie wyposażone jest w kompleksowe funkcje automatycznej korekcji keystone i poziomowania, dzięki którym projektor samodzielnie dostosuje się do powierzchni, na której wyświetlany będzie seans.

Ostrość także ustawi się automatycznie, tak więc wyrazisty obraz macie jak w banku. Do tego świetna jakość dźwięku jak na tak małe urządzenie – głęboki bas i równomierne rozprowadzanie dźwięku w spektrum 360 stopni sprawią, że poczujecie się jak w kinie. Brak gniazdka nie jest dla The Freestyle przeszkodą. Urządzenie współpracuje z powerbankami, więc nie musicie się obawiać, że seans na kempingu skończy się, gdy nagle zabraknie prądu. To też pierwszy przenośny ekran, który można podłączyć przy użyciu standardowego gniazdka oświetleniowego E2 bez potrzeby korzystania z dodatkowego okablowania.

A co, kiedy akurat nic nie oglądacie? The Freestyle sprawdzi się i wtedy.

Tryb Ambient sprawia, że urządzenie oferuje nastrojowe oświetlenie.

Ponadto jest inteligentnym głośnikiem, który analizuje muzykę, by dostosowywać do niej efekty wizualne wyświetlane na ścianach, podłogach czy dowolnych innych powierzchniach. The Freestyle to także inteligentne funkcje i aplikacje, znane z telewizorów Samsung Smart TV, czyli dostęp do platform VOD, takich jak Netflix czy HBO GO, oraz kompatybilność z systemem Android i iOS, dzięki czemu można wyświetlić treści ze smartfona, gdziekolwiek chcecie.

The Freestyle pojawi się w sprzedaży w tym roku, póki co wystartowała przedsprzedaż w USA.

Zdjęcia: materiały prasowe

DESIGN