Ti Chang – dizajnerka, która tworzy piękne zabawki erotyczne dla kobiet

Rynek zabawek erotycznych wygląda w większości jak z koszmarnych i przestarzałych filmów porno. Ti Chang tupnęła nogą i zmieniła to!
.get_the_title().

Ti Chang to dizajnerka, która zajmowała się projektowaniem wielu rzeczy, głównie produktów codziennego użytku. Zawsze miała poczucie, że chciałaby zaprojektować coś nowego, co realnie wpłynie na polepszenie życia ludzi. I nagle przyszło olśnienie.

Po wizycie w lokalnym sex shopie nie mogła wyjść ze zdumienia, jak źle i brzydko są zaprojektowane gadżety erotyczne.

Większość wyglądała, jakby projektował je podstarzały facet z wąsem, który nie ma wielkiego pojęcia, jak sprawiać przyjemność kobietom. A ta im się naturalnie należy, więc Ti Chang zakasała rękawy i zabrała się za projektowanie. Szybko stworzyła start-up, który nazwała Love Crave.

fashion360mag.com

Jej produkty to głównie wibratory dla kobiet. Wyglądają jak elegancka biżuteria i tak też można je nosić!

Jej produkty są wysmakowane, przemyślane, stworzone z najlepszych materiałów i dyskretne. Można je mieć zawsze przy sobie i ładować przez USB, bo czemu nie?

nyt.com

Ti Chang promuje swoje piękne gadżety erotyczne na Instagramie różnymi feministycznymi hasłami i stara się obedrzeć kobiecą seksualność z absurdalnych stereotypów i niezrozumiałego wstydu.

Jej produkty kosztują więcej niż zwyczajny wibrator z sex shopu, ale nie są to zawrotne kwoty.

Flagowy produkt kosztuje około 70 euro. Są też oczywiście droższe pozycje, ale za dobry dizajn warto zapłacić.

Zwłaszcza że Ti Chang przykłada wielką wagę do wykonania. Swoje produkty tworzy z wysokiej jakości stali, unika niklu i dba o dyskrecję. Wibratory są ciche – w końcu nie każdy musi wiedzieć, kiedy się dobrze bawimy.

Co tu dużo mówić, potrzebujemy więcej takich kobiet jak Ti Chang. Jej produkty są niestety niedostępne w Polsce, ale generalnie można je zamówić przez stronę Love Crave lub przez Amazon.

Zdjęcie główne: hypebae.com
Tekst: Ewa Jaworska

DESIGN