Previous Slide Icon Next Slide Icon
Play Daily Button Pause Daily Button
Exit Daily Button

Ty i twój pies jesteście nierozłączni? Teraz możecie nosić też identyczne swetry

Kolorowe swetry Dusen Dusen są idealne na chłodne, zimowe dni. Marka, która zaprojektowała ubrania dla zwierzaków, nie zapomniała też o właścicielach czworonogów.
.get_the_title().

Kolorowe, miękkie i ciepłe swetry amerykańskiej marki Dusen Dusen, która słynie ze świetnie zaprojektowanych wzorów odzieży oraz dekoracji i wyposażenia wnętrz, są wykonane w 100 proc. z wełny alpaki, dzięki temu nawet największemu czworonożnemu zmarzluchowi nie będą doskwierały niskie, zimowe temperatury.

W takim ubraniu twój pies zdecydowanie będzie najlepiej ubranym zwierzakiem w parku.

Ty i Twój pies jesteście nierozłączni? Teraz możecie nosić też identyczne swetry Ty i Twój pies jesteście nierozłączni? Teraz możecie nosić też identyczne swetry Ty i Twój pies jesteście nierozłączni? Teraz możecie nosić też identyczne swetry Ty i Twój pies jesteście nierozłączni? Teraz możecie nosić też identyczne swetry
Ty i Twój pies jesteście nierozłączni? Teraz możecie nosić też identyczne swetry
Fot. dusendusen.com

Zaletami kolekcji są nie tylko mięciutkie tkaniny, charakterystyczne, zabawne, kontrastowe wzory m.in. kwiaty, słoiki z masłem orzechowym i piłki tenisowe, ale również fakt, że projektanci nie zapomnieli o właścicielach czworonogów i przenieśli jeden ze wzorów na swetry stworzone z myślą o nich.

Tej zimy ty i twój ukochany pies możecie zadawać szyku w identycznych swetrach.

P.S. Podejrzewamy, że nie tylko my zachwyciliśmy się projektami Dusen Dusen. Aby się o tym przekonać, obejrzyj przezabawny skecz „Joan Song” z „Saturday Night Live”, w którym występuje Aidy Bryant, urocza chihuahua i… Harry Styles. Czy te swetry nie pasują każdemu? 😉

Tekst: AB
Zdjęcia: dusendusen.com

DESIGN